Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ślazacy półlegalni

(1)
2011-12-30 22:13 | andrzej52
"Jo nie Niemiec, jo nie Polok, jo Ślązok”.
Prawidłowo powinno być : jo niy Niymiec, jo niy Polok, jo je Ślonzok.
Mam nadzieję , że rejestracja Stowarzyszenia jest pierwszym krokiem do uznania naszej narodowości oraz języka. A w przyszłości do autonomii, której życzę równiez innym regionom państwa polskiego.

Więcej pod adresem http://www.polityka.pl/kraj/opinie/1522995,1,stowarzyszenie-zarejestrowane-ale-to-nie-koniec.read#ixzz1i3Q8Qm9B