Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co przyciągnie nas przed ekrany?

(6)
Światowe seriale znów kręci się z hollywoodzkim rozmachem, ich twórcami są najlepsi reżyserzy filmowi, a scenariusze odbijają najświeższe wydarzenia. Co będziemy oglądać w najbliższym czasie?
  • 2012-01-13 10:32 | Deadpan

Jaki jest cel tego artykułu?

Liczyłem na to, że "Polityka" sięgnie nieco dalej niż informowanie o tym co BĘDZIE oglądane. Program telewizyjny się tym zajmuje i gazety temu poświęcone. Zestawienie "Boardwalk Empire" i "Big Bang Theory" obok siebie, może tylko budzić niesmak dla osoby mającej bardziej niż mgliste pojęcie o kinie. Jak już Pani redaktor raczy informować o serialach, niech nie będą to pozycje obrażające średnio-inteligentnego człowieka jak "True Blood", "Dr House", "Dexter", czy wspomniany przeze mnie "Big Bang Theory". Wstyd.
  • 2012-01-13 11:30 | Ryuk

Dobre żarty

Kompletnie nie rozumiem w zestawieniu serialu Terra Nova. Jakby nie patrzeć jest to jedna z najgorszych produkcji trwającego obecnie sezonu serialowego, z tym wyjątkiem, że jego luźna forma zgromadziła sporą widownię w USA. Dziwi mnie natomiast brak American Horror Story, czy też ewentualnie Homeland, dwóch najlepszych premier, łącznie z Grą o Tron w roku 2011.

Można się jeszcze uczepić The Walking Dead. Drugi sezon to śmiech, a raczej płacz i porządny ziew na sali. Gdyby nie siódmy odcinek, to można by obecny sezon nazwać katastrofą. Jeżeli chętniej będą nawiązywali do komiksowego oryginału i nie będą rozciągać odcinków na jakieś pierdoły, to wtedy będzie można powiedzieć, że serial jest bardzo dobry. Kompletnie nie rozumiem zachwytów amerykańskich krytyków nad The Walking Dead.
  • 2012-01-13 13:51 | cirth

Re:Co przyciągnie nas przed ekrany?

A co z Hell on Wheels?

Serial o budowie kolei transkontynentalnej w II połowie XIX wieku w USA. Pierwszy sezon właśnie dobiega końca w US. Mogę z czystym sumieniem polecić. Skrzyżowanie dobrego westernu z ostatnim dziełem Coenów.

Żadna polska stacja się nie pokusiła?
  • 2012-01-13 18:13 | jesmen

no jak to co...
    Nowe gry na SP3. Przecież.
  • 2012-01-13 18:16 | Ana

"Mad Men" absolutny top!!!
    Dobre jest rowniez "Zakazane imperium".Ale polecam goraco historyczny serial angielski pt."Downton Abbey".Swietnie zrobiony,dobra gra aktorow.Akcja ma miejsce w czasach przed i po I wojnie swiatowej w kregach angielskiej arystokracji i ..................ich sluzby.
  • 2012-01-15 19:27 | wolodia

W pelni popieram przedmowce w kwestii serialu Homeland - naprawde doskonale zrobiony, fantastycznie zagrany - no i ta intryga.Widzialem caly pierwszy ( i jedyny dotad) sezon i serdecznie polecam.