Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Janusz Palikot zakłada własny lewicowy think tank

(3)
2012-02-10 07:17 | anna12
Jestem lewicowa i użycie tego słowa przy nazwisku Palikot-obraża mnie. Facet ma w nosie lewicowość,on myśli tylko o promocji własnej osoby,tak jak wczoraj na pogrzebie Szymborskiej. Gdyby nie włożył na głowę idiotycznego białego beretu,nikt wśród żałobników nie zauważył by jego obecności. Włożył berecik,no i osiągnął swoje,został dostrzeżony i o tym się pisze. Jeśli jego think tank,będzie wyglądał jak jego przekręty w kampanii i w ogóle w życiu,to gratuluję jego wyznawcom. Żeby nie być gołosłowną,niżej zaprezentuję jego e-maile z kampanii:
Maile Palikota w sieci
ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeden z były członków „Ruchu Palikota” umieścił na swoim profilu w serwisie goldenline.pl maile Janusza Palikota sprzed roku. Pokazują one kłopoty finansowe powstającego Ruchu, a także fakt, że zalegał świadomie wykonawcom, ZUS, urzędowi skarbowemu.

Sprawa była przedmiotem ubiegłorocznej kampanii wyborczej, ale nigdy nie została wyjaśniona. Maile pokazują, że nie płacenie rachunków były świadomą polityką kierownictwa Ruchu Palikota. Reszta na stronie:http://newsne.nowyekran.pl/post/51625,maile-palikota-w-sieci
To i archiwalne artykuły w NIE-Urbana:"Gul,gul,gul" i "Wódka nie do przepicia" obrazują działania tego cwaniaczka w sferze finansowej. Specjalnie użyłam te dwie sytuacje,bo Palikot z 2003r. jest tym samym Palikotem w 2011r. czyli krętaczem. To upewnia mnie też,że on od czasów OZONU i swojego ZAKAZU PEDAŁOWANIA do dzisiejszych lewackich haseł,też nie zmienił poglądów,bo on ich po prostu-nie ma. Jedynym jego "Poglądem"-jest Janusz Palikot. Zrobi wszystko,aby swój "Pogląd" rozpropagować jak najszerzej,w zależności od czasu,miejsca i okoliczności.