Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Forum, jak dyskutowac?

(2)
2012-02-12 04:28 | serowik
Przepraszam za powtorzenia ale probuje zrozumiec jak funkcjonuje komentowanie artykulow w "Polityce" i nie bardzo rozumiem o co chodzi.
Po nacisnieciu dyskusja (0) trafia na forum, gdzie trzeba temat zaczac,
po nazwaniu tematu i napisaniu komentarza pod artykulem dalej widac (0).
Chodzi o to zeby zniechecic aktywnych czytelnikow?
 • 2012-02-12 18:32 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Forum, jak dyskutowac?

  Zasady Forum POLITYKI zdają się wyprzedzać ACTA.Oczywiście można przewidzieć zderzenie kontrowersyjnych komentarzy,stąd właśnie ciągłe "O" pod dyskusją.
  Przykład tej klasyki to doniesienie o byłym działaczu partyjnym i premierze PRL Mieczysławie F.Rakowskim.
  Ale są i inne sposoby ograniczania komentarzy to jest :
  1.Brak możliwości zalogowania się,co sprawia,że komentarz nie może być
  2.O braku możliwości jego zamieszczenia decyduje moderator gdy jest
  proponowany w konwencji otwartej to jest bez zalogowania się.

  Za treść komentarzy szczególnie tych podpisywanych z imienia i nazwiska odpowiada autor,a więc należy mu się wyjaśnienia,uzasadnienie usunięcie lub nie zamieszczenie komentarza.