Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W USA zmarła słynna piosenkarka Whitney Houston

(1)
2012-02-12 10:26 | ksenia kor
Słynna amerykańska piosenkarka i aktorka Whitney Houston Elżbieta zmarła w sobotę w wieku 48 lat. Jej ciało bez żadnych oznak gwałtownej śmierci znaleziono w pokoju hotelowym "Beverly Hilton" w Los Angeles.
Jest badana. Wcześniej shyrylysya pogłoski, że "gwiazd" miał problemy z narkotykami, które ona odrzucona
Weszła do Księgi Rekordów Guinnessa jako właściciel największych nagród muzycznych, w tym sześciu innych nagród "Grammy", 15-Nagroda "Billboard" (Billboard Music Awards), 21 amerykańskich nagród muzycznych (American Music Awards) oraz dwa "Emmy