Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(10)
Na naszych oczach rozgrywa się tabloidowa saga rodzinna Moniki Richardson i Zbyszka Zamachowskiego. Ostatnio dowiedzieliśmy się z mediów, że aktor zostanie bez domu, mebli, oszczędności oraz czwórki dzieci. Moja przygoda ze Zbyszkiem rozpoczęła się od filmu „Wielka majówka”. Grał tam bezdomnego chłopca wykorzystywanego przez innych. Zupełnie jak dziś.
  • 2012-02-29 10:33 | nigiri

kuba jest wspaniały

pamiętam kubę jeszcze z takiego programu GRAMY , on jest jak wino im starsze tym szlechetniejsze , jedyna osoba która umiejętnie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego
  • 2012-02-29 14:41 | Marklar

Re:Mea pulpa

Ten program nazywal sie Halo Gramy z tego co pamietam. Bardziej jednak utkwila mi w pamieci blondynka ktora ten program prowadzila, na zmiane z Wojewodzkim.
  • 2012-02-29 21:40 | koko

10/10 Pan Kuba jak zwykle świetny.
  • 2012-03-01 13:00 | rzepa

Fe!!!Co za snobistyczny zwyczaj udwadniania, że wie się dużo, gdy to tylko zręczna gra słów. Pan Kuba jak zwykle mało precyzyjny i mało dowcipny.Proponuje troche poczytać, to nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
  • 2012-03-01 22:29 | mg

za to Twój komentarz prześmieszny, droga Rzepo - naprawdę:) Pozdrowienia dla Kuby!
  • 2012-03-02 15:51 | g-ww

Kuba stać cię natylk0 tyle ,nie wierzę.Zagrałem w toto ,aby cię zasponsorować, bożal mi zmarnowanego talentu.
  • 2012-03-02 18:55 | Jacenty

Re: mg

Zgadzam się z twoją oceną tej rzepy. Prześmieszna!
    Czytając co napisała ta rzepa, można - "ześmiać się ze śmiechu"
  • 2012-03-03 13:23 | Sleepwalker

Zapomniał dodać, że niejaki Wojewódzki w ramach lansu pucował Maserati na myjni.
  • 2012-03-03 23:20 | Zappa

nie rozumiem idei tej strony w Polityce.
    jeszcze bardziej nie rozumiem tego, że gość który radzi sobie całkiem nieźle w innych miejscach, w tym miejscu jest słaby w każdym zdaniu.
  • 2012-03-13 17:59 | kaya

Mea Culpa ...

Chyba musi oddzielać gdyż niewiele osób zostało, którym Pan Kuba nie dołożył, sama omijałabym "salony" szerokim łukiem ..)) a propos ciekawa jestem gaży za udział w reklamie, w końcu benzyna coraz droższa, a ferrari na prąd nie pociągnie...dobrze ,że dzieciaków nie ma , bo i jakieś chałturki trzeba by odbębnić.