Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cejrowski boso po Buddystach!

(1)
2012-03-07 21:53 | andybara
Proszę aby Pan obejrzał ten odcinek Naczelnego kowboja R.P.?. o buddyjskich świątyniach, gdzie obraża nie tylko, mnichów, turystów ale także naszą , katolicką "nać". Nawet I pr.TV nie puścił tego (?) za to TVN o dziwo tak. Słuchając jego wypowiedzi o DURNYCH turystach, zwiedzających świątynię i stosujących się do wymogów tamtejszej wiary wielokrotnie ich ośmieszał. To się w pale nie mieści jak można być takim sku.....nem!!!!!!!!