Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(2)
„Gazeta Polska Codziennie” ostrzega, że tablety, w które zaopatrzono posłów, „mogą okazać się idealnym narzędziem do inwigilacji”.
  • 2012-03-14 16:32 | frycii

Położenie i powstanie

Ja mysle, ze senatorowie czekaja na iPada 3, który zapewne będzie sprawdzał nie tylko ich położenie, ale także i powstanie.
  • 2012-03-25 23:46 | Mortarien

Re:Z życia sfer

Technicznie rzecz biorac, posel ma racje. Rownie technicznie (jestem administratorem sieci/systemow) jest to wlasciwie niewykonalne, bowiem ta sama idea, ktora przyswiecala niewyjmowalnej baterii, wbudowala calkiem sporo zabezpieczen w iPady i bardzo ograniczona mozliwosc zdalnego ich kontrolowania/podsluchiwania.

Ciekawi mnie natomiast, czy poslowie posluguja sie komputerami. Na pewno nie "posluguja" sie wiedza informatykow, pracujacych przeciez w sejmie, bo wiedzieliby, ze administrator jak sie uprze, to znajdzie kazda informacje. To jednak nie byloby tak medialne, prawda?