Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwałcenie owieczek jest naganne.

(2)
2012-03-19 12:18 | psr18gh
Najważniejsi pasterze ustalili, że gwałcenie owieczek jest naganne. Można je strzyc i doić, ale zoofilia jest be. Jak twierdzi ksiądz Isakowicz-Zaleski homoseksualizm wśród księży jest faktem. Poza tym jest on zniesmaczony pozycją juhasa-zoofila z Poznania. Idzie sobie taki z głównym pasterzem jak równy z równym podczas uroczystości 30-lecia Solidarności. Jurny juhas ma czelność współuczestniczyć w spotkaniu najważniejszych pasterzy w sprawie gwałcenia owieczek. To się księdzu nie podoba.