Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kompromis wg europosła Wojciechowskiego

(1)
2012-03-20 11:18 | psr18gh
Panie pośle ! O jakim kompromisie Pan mówi ? Obecna sytuacja jest dyktatem kościoła.
Ja także mam gdzieś stadiony. Nie chcę współfinansować partii politycznych. Nie przeszkadza mi człowiek przebrany za motyla, spacerujący publicznym chodnikiem podczas procesji Bożego Ciała. Wkurzają mnie pielgrzymki blokujące transport na drogach - sam osobiście tego doświadczam. Dlaczego ja mam płacić za naukę religii w szkole ? Niech szkoła za darmo zabezpiecza pomieszczenia, ale koszt katechetów powinni ponosić rodzice. Jeżeli komuś jest za drogo, może uczyć sam religii swoją pociechę. Tak drzewiej bywało.