Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Znajomości przez internet

(2)
2012-03-24 12:22 | MagdaMilan
Witam. Chciałam poruszyć temat wymieniony w temacie, czyli znajomości przez internet. Dokładniej zależy mi na jakichkolwiek statystykach (max. od 2008r.), które wykazywałyby np. ilu Polaków skorzystało z opcji poznania drugiej osoby korzystając z internetu, czy są to trwałe związki itd. Jeśli ktokolwiek natknął się na takowe informacje, proszę o linka. Chętnie poznam także Wasze opinie na ten temat. Jakie ma to zalety/wady i czy jest to przyszłościowa opcja poznawania nowych ludzi.