Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

(8)
Kończy się okres heroiczny, a zaczyna czas prozy. Partia Zbigniewa Ziobry zbiera siły i wciąż szuka pomysłu na siebie.
 • 2012-03-27 12:44 | oakpark

  Przegrywają na własne życzenie

  Wystarczyłoby iść dalej Cymańskim w socjal, podkreślac koniecznośc zmniejszenia rozwarstwienia płac, politykę prorodzinną wskazujac konkretne rozwiazania, wreszcie - promowac PłACENIE ZA PRACę w Polsce a nie za przeróżne układziki i dojścia jak mamy teraz. Rzucenie przykładów nie jest żadnym problemem dla Ziobry. Populizm takze - tyle, ze trzeba wiedziec czego chcą ludzie.

  A oni chca byc bardziej kaczyńscy od Kaczora.... nonsens!
 • 2012-03-27 22:16 | Kris

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  Może i zaczyna się czas prozy, ale za to Pani brylowanie na salonach to czas zgrozy. Świetny artykuł, o czym świadczy liczba komentarzy (minus mój). Może zabierze się Pani za analizowanie sytuacji państwa, a nie wałkowanie w nieskończoność jednego tematu? Za trudne? To pisz Pani dalej dla jednej osoby :)
 • 2012-03-27 23:48 | Zaraz

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  Nie warto czytać tego artykułu.
  Rozłam w PiSie jest sztuczny.
  Zejdą się przed wyborami pokazując, jak to pięknie prawica umie się dogadywać.
  Nie wierze w to, że takich ludzi jak Ziobro, Kurski czy Dorn po klęsce PJNu naprawdę zebrało na osobna partię. To jest nonsens.
 • 2012-03-28 09:29 | zet

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  Na scenie politycznej nie ma miejsca na kolejną partię klerykalną.Głoszenie znanych haseł nie oznacza posiadania pomysłu/programu/ na rozwiązywanie trudnych problemów kraju i ludzi.Przekonali się o tej prawdzie politycy PO z panem Tuskiem na czele.Krytykowanie i obiecywanie zawsze było o wiele łatwiejsze,niż znajdowanie sensownych rozwiązań i wdrażanie ich w życie.
  Przed wyborami wszyscy zbuntowani PiS-owcy /PJN,Solidarna Polska/ zaczną szukać możliwości powrotu do obozu wezyra.
  O tym,że partia Kaczyńskiego i satelici są wielkim zagrożeniem dla rozwoju cywilizacyjnego Polski,nie trzeba nikogo przekonywać.Robią to członkowie i sympatycy PiS-u codziennie.Trzeba mieć nadzieje,iż PO zacznie na poważnie wyciągać wnioski z nastrojów społecznych,dokona zmiany rządu i zacznie wreszcie realizować własny program.Jeśli tego nie uczyni,otworzy bezprogramowej lewicy dawnego aparatczyka lub egzotycznemu RP,dojście do władzy,choćby w koalicji z innym ugrupowaniem.To by było także wielkie nieszczęście i zatrzymanie rozwoju kraju.Chociaż Ruch Palikota może odegrać pozytywną rolę,kiedy okrzepnie w polityce.
 • 2012-03-28 17:17 | Danka

  Re: Jeżeli partia Ziobry będzie klonem PiS - to klapa pełna

  PiS stał się partią tabloidową żerującą na katastrofie Smoleńskiej .
  To przerażająca degradacja. Jednak Polska Solidarna nie potrafi wyzwolić się
  z tego garbu .
 • 2012-03-28 19:56 | only Palikot

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  to za co oni wypłacają sobie ciężkie publiczne pieniądze jak nawet pomysłu na partie nie mają.
  Przecież to chore jest.
 • 2012-03-29 07:55 | Artur

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  Szukając pomysłu zachodzą do głowy, a tam pusto!
 • 2012-03-30 23:28 | motyla noga

  Re:Ziobryści szukają pomysłu na swoją partię

  Prawdziwy problem w tym, że Polska bez przymiotników też nie potrafi pozbyć się tego garbu.