Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CO Z TA POLSKĄ??!

(1)
2012-03-30 18:44 | Marcin
Witam strach się bać , tak można określić sytuacje a właściwie ''cyrk'' dziejący się w naszym kraju o pięknej historii przedwojennej , wtedy właśnie ''liczyliśmy'' się w europie a teraz kulejemy . Co do tego doprowadziło? kto zniszczył nasz kraj? czy zrobili to Polacy ? nazywający się politykami? to ja się pytam co to za polityka?! Zabiorą nam wszystko pieniądze , zdrowie ,prace, przyszłość a sami mają wszystko za nasze pieniądze nie liczą się z nami ! pan Tusk dużo mówi mało robi , on już będzie ustawiony do końca życia a my będziemy tyrać do 67 roku życia!!