Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

(13)
Dlaczego żydowska organizacja podziemna zabiła Witolda Hulanickiego, konsula RP w Jerozolimie.
 • 2012-04-06 10:28 | Herstoryk

  Wybrał pan łatwiejszy cel

  Panie Frister. Łatwiej pisać o Hulanickim i "tragicznej pomyłce" Lehi, niż, w samą prawie rocznicę, o udziale tej organizacji we "wspaniałym akcie podboju" (jak to nazwał Menachem Begin) - Deir Jassin.
 • 2012-04-06 16:22 | toefl

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Nie interesują mnie tematy żydowskie
 • 2012-04-06 16:51 | jer-11

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Prosciej i latwiej jest pisac o terrorystach palestynskich nizli o dzialalnosci terrorystycznych organizacji syjonistycznych?
 • 2012-04-07 00:15 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Tajne państwa biorą udział nie tylko w samych zbrodniach,ale i współpracują w ZBRODNIACH PRZEMILCZANIA.
  Jak się okazuje do czasu można nadużywać pojęcia antySEMITYZMU,bo przy okazji wyłazi żydowski nadSEMITYZM w ramach monolatrii.
 • 2012-04-07 04:29 | rockafella

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  @toefl

  To dlaczego Pan czyta i jeszcze komentuje? Nikogo nie interesuja tez Panskie sympatie ani antypatie. Panski wpis brzmi tak jakby zagryzal Pan jablko i mowil jak bardzo nie lubi jablek. Nie mniej smacznego!
 • 2012-04-07 07:20 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  @toefl
  Szkoda,bo żydowskie ruchy umysłowe i polityczne mają wpływ na politykę globalną szczególnie na realizację ukrytych celów.
  Może się układać w jedną całość problem emigracji Żydów z Europy dla realizacji polityki syjonistycznej w zakresie tworzenia państwa Izrael.Mogą w to wpisać się ustalenia z konferencji w Wannsee,bo nie było tam mowy o eksterminacji Żydów,tylko wysiedleniu ich z terenów niemieckich w kierunku na Wschód.
  Za czasów PRL gdy partia miała patent na mądrość zrobiona była hucpa dla stworzenia motywów aby Żydzi emigrowali i zasiedlali nowe państwo Izrael.
 • 2012-04-07 21:36 | wujek Marek z Paryża

  Jest Pan idiotą

  Panie Mieczysławie.

  ukłony
 • 2012-04-07 22:15 | 123kawon

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Szanowny Panie Frister!

  Prawdopodobnie nie zdaje Pan sobie sprawy, ale przy okazji głównego tematu zabójstwa Witolda Hulanieckiego wyciąga Pan na światło dzienne temat tabu! Temat, który jest przez lewicowy mainstream zakazany. Jest niepoprawny politycznie.

  Bo żydowska organizacja syjonistów-rewizjonistów (późniejszy Izraelski Irgun i premier Menachem Begin) i jej młodzieżowa przybudówka Bejtar są zakazane. O tym nie należy pisać! Ich należy wykreślić z lewicowej interpretacji historii!

  Dlaczego? A dla tego, że:

  1. Nie walczyli z Polska przedwojenną a z nią współpracowali.
  2. Nie dostrzegali „antysyjonizmu” tylko korzystali z pomocy Państwa i społeczeństwa polskiego. I w dodatku nie ukrywali tego!
  3. Uważali, że z Polski należy emigrować, samemu, bez przymusu i z polską pomocą. Gdzie? Do Izraela!
  4. Dlaczego? Bo Polska była krajem antysemitów? Nie, bo uważali, że miejsce Żydów jest w Izraelu.
  5. I jeszcze dla tego, że Żabotyński jako jedyny polityk żydowski dostrzegał zagrożenie niemieckim faszyzmem i ostrzegał przed tym co później nazwano holokaustem.
  6. Nie mieli korzeni lewicowych tylko prawicowe.
  7. A mimo to byli najsilniejszą polityczną organizacją żydowską na ziemiach Polskich przed II WŚ.
  8. Zwalczali Żydów komunistów!
  9. Bezpośrednio przed II WŚ współpracowali z faszystami włoskimi.
  10. Organizowali się, umundurowali i pozdrawiali (Pozdrowienie Rzymskie + okrzyk „Tej Haj”) na wzór partii faszystowskich.
  11. Po wybuchu II WŚ potrafili nawiązać kontakty z polskim państwem podziemnym i z nim współpracowali.
  12. W Powstaniu w Getcie Warszawskim stanowili najliczniejszą grupę bojową, liczniejszą niż ŻOB po nazwą Żydowski Związek Wojskowy.

  Dla czego nie o tym nie wiemy? Bo po II WŚ do władzy w Polsce doszli i rząd dusz trzymali io nadal trzymają środowiska lewicowe. Często ich byli żydowscy przeciwnicy. Najlepszym przykładem jest wbicie do świadomości współczesnych, że ŻOB był jedyną organizacją walczącą w Powstaniu w Gecie Warszawskim. ŻZW zniknął z kart historii do czego dodatkowo przyczyniło się to, że nikt z kierownictrwa tej organizacji powstania nie przeżył. A ŻOB’u i owszem i to oni kształtowali naszą wiedzę o tych wydarzeniach (Marek Edelman).
 • 2012-04-08 03:29 | karul

  No i patrz pan,

  nie dosc ze maly, pokraczny i lewicowy byl ten Edelman, ale jeszcze oplacil Niemcom lapowke wiec udalo mu sie przezyc.

  A dobrzy prawicowi Zydzi na skutek spisku komunistycznego zgineli co do jednego. Co to za cwana rasa! IPNu trzeba aby to szybko wyjasnic.
 • 2012-04-09 14:37 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  @ wujek Marek z Paryża.
  Dziękuję za ukłony.Przepraszam,że okazjonalnie nie pełnym tekstem.
 • 2012-04-10 01:48 | camel

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Dawaj linka do opisów działan tych terrorystów palestynskich. Jakoś zawsze natykam się na opisy "straszliwych zbrodni Izraela", w których się nawet nie wspomina o żadnych terrorystach palestyńskich. Gaza zamieszkiwana jest przez pokojowo nastawiony ludek, właściwie same kobiety z mnóstwem dzieci, które to dzieci służą do ginięcia w izraelskich atakach. Tyle możesz dowiedzieć się z polskiej prasy. Chcesz poczytać jak tam jest naprawdę, musisz zmienić język na angielski.
 • 2013-12-22 23:34 | aby_do_wiosny

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  Idiota?!
  Nie. Żyd po prostu.
 • 2013-12-22 23:36 | aby_do_wiosny

  Re:Tajemnica zabójstwa Witolda Hulanieckiego

  "jakby zagryzal Pan jablko i mowil jak bardzo nie lubi jablek"
  Ech! Polski język być trudny!