Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dożyć 120 lat i więcej

(1)
2012-04-14 13:45 | rekin-oceanu
Tego tematu nie cierpi NWO
Czy jest to możliwe i jakim kosztem.
W prostocie jest zdrowie i długowieczność!
W jakiej - lekarze nas naprowadzają Ale NWO tą myśl zabija.
O co tu chodzi w tym labiryncie dezinformacji.
Żeby mógł nasz motor jako serce pracować musi nieć pomocników jako nerki które oczyszczają organy nasze z toksyn i jako wątroba jako
ta która odtruwa toksyny naszego organizmu.Jako przewód pokarmowy który nam daje surowiec do obróbki.
To tak zgrubnie .
Nic nie jest tak dobroczynne na przewód pokarmowy jak mielony len który jest kopaliną minerałów i posiada substancje nawet niszczące komórki rakowe.
Czyste jelita naprowadzają nas by oczyścić nerki.
Nic nie zastąpi wody czystej zwykłej wody źródlanej z domieszką cytryny wypijana między posiłkami która wypłukuje toksyny z organów i przyczynia się do odkwaszania organizmu a między innymi najważniejsze jest ona jedyna w swoim rodzaju która neutralizuje kwas moczanowy.
Który jest nieszczęściem milionów polaków.
Nośnikiem bólów głowy,zapaleń różnej maści i reumatyzmów.
To jest sprawdzone.
Zostaje nam wątroba ona potrzebuje regeneracji i czystości.
Gdzie potrzebuje kurkuminy która ją świetnie wzmaga.Cebula zwykła która jedyna w swym rodzaju czyni drenaż naszych żył i świetnie rozpuszcza skrzepy rozpuszczając krew czyniąc ją bardziej czerwoną i rzadką gdzie serce dostaje doskonałe paliwo pracy.
To zgrubne materiały naszego pokarmu gdyż pokarm jest lekarstwem.
Wiadomo cukier,tłuszcz zwierzęcy jest wrogiem naszym.
Cukier mamy wszędzie. tłuszcz możemy zastąpić olejami roślinnymi.
Tak ucieka się przed rakiem i przed wczesnym umieraniem.
Prostota odżywiania.
Rekin oceanu.
Nie dajmy się zabijać tak jak ducha tak i ciała.