Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Audiobuki

(1)
2012-04-17 14:25 | jurganovy
"Jestem dumnym" - powinienem byc wg Audioteki,właścicielem ok 100 pozycji leżących na "mojej półce" w tym portalu. Serwis jest zgrabny,user friendly.
Nie b.rozumiem natomiast politykę wydawniczą.Brak mi wielkiej literatury europejskiej.O gustach się jednak nie dyskutuje.Mnie brak a młodzieży pewnie ten brak nie doskwiera.Wydaje mi się,ze Audioteka powinna zagwarantowac ,na koszt własny,zrzut "mojej półki" z dostawą do domu,w przypadku ukończenia działalnosci.Nie życzę lecz nikt nie jest wieczny.