Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(8)
To będzie wydarzenie muzyczne, historyczne i kosmiczne. Na najbliższym festiwalu Open’er wystąpi sam Krzysztof Penderecki. To znaczy poprowadzi orkiestrę kameralną AUKSO, a usłyszymy kompozycje zarówno dyrygenta, jak i gitarzysty grupy Radiohead Jonny’ego Greenwooda. Penderecki na koncercie pomiędzy Nosowską a Public Enemy. Wybierając się w tym roku do Gdyni, można zajechać znacznie dalej...
  • 2012-04-18 13:38 | Maria Antonina

wieje nudą

"Słowo sukces jest w końcu rodzaju męskiego. Porażka jest kobietą." - tylko na to cię stać Kubo Wojewodzki? Ile jeszcze będziemy znosić powielanie stereotypów w sposób tak prosty (żeby nie powiedzieć prostacki), przecież nawet gimnazjaliści mają więcej finezji w wymyślaniu szowinistycznych dowcipów.
  • 2012-04-18 19:42 | Zembaty

Re: Krasko gora...

Niewatpliwie sympatyczny pan Krasko otrzymac musial swe wyroznienie w jakims czasie zaprzeszlym niedokonanym, jako ze nadal zapowiada nadawanie Wiadomoscio ghozinie 19:30 mimo, ze od ladnych kilku miesiecy ten program informacyjny( ktory go czyni tak rozpoznawalnym) rozpoczyna sie o godzinie 20:00. Moje pytanie jaka grupa ogladaczy ma dostep do niego juz od 19:30. To nie fair wobec pana Ziemca, ktorego ja moge rozpoznawac dopiero od godziny 20:00?
  • 2012-04-18 23:47 | woytek

Re: posłuchajcie ostatniej piosenki Kasi Sobczyk

na stronie internetowej www.wojciechborkowski.com trzeba kliknąć w "menu"
    - posłuchaj. To jest piosenka w wykonaniu Kasi Sobczyk , której ona już nie usłyszała ....
  • 2012-04-19 15:29 | kaesjot

Re:Mea pulpa

Żeby zarobić 15 tys. przeciętny Polak musi zasuwać pół roku a ten dostaje tyle za jeden występ i marudzi , że mało..
    I jeszcze śmią domagać się, żeby płacić abonament, bo nie starcza pieniędzy !
  • 2012-04-19 17:50 | doti

Szowinizm widać też w dość wybiórczym podejściu do gramatyki- tu niby rodzaje męskie i żeńskie a zaraz obok zagłębiamy się w przygody "Kasi Tusk, pierwszej córki Rzeczpospolitej". Autor dawno chyba nie oglądał "Stawki większej niż życie".
  • 2012-04-20 16:35 | wolodia

TVN sie domaga,zeby abonament placic? Czas powaznie zajac sie zdrowiem.
  • 2012-04-22 20:03 | aaa

Gdzie jest krzyż?

Gdzie jest krzyż?
  • 2012-04-23 08:41 | kaesjot

Oczywiście, że nie biorą abonamentu, którego mogę nie płacić. Wybrali bardziej wyrafinowaną formę - finansowanie z wpływów z reklam. Oczywiście reklamujące się spółki wrzucają to w swoje koszty co odbija się na cenie reklamowanego produktu i tu nie mam możliwości niepłacenia. Najwyżej mogę nie kupować reklamowanego produktu ale nie sposób stosować wobec wszystkich.
    Czas poważnie zająć się lukami w edukacji.