Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kształt dziennikarstwa obywatelskiego w Polsce- badania. WNS, Uniwersytet Śląski

(1)
2012-04-21 13:35 | rita.wojtczak
Jaki jest prawdziwy obraz dziennikarstwa obywatelskiego w kraju? Czy dziennikarze oddolni w Polsce są niezależni? Jaka jest rola koncernów medialnych w kształtowaniu cyber-dziennikarstwa? Wspólnie odpowiedzmy na te pytania!

Wszystkich dziennikarzy obywatelskich bardzo proszę u udział w badaniu. Podaje odnośnik do kwestionariusza ankiety:

http://www.ankietka.pl/ankieta/82869/ksztalt-dziennikarstwa-obywatelskiego-w-polsce-wydzial-nauk-spolecznych-uniwersytet-slaski.html