Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poseł Żalek ściemnia

(1)
2012-04-26 08:30 | psr18gh
Poseł Żalek ściemnia w wywiadzie dla Fronda.pl
Jeżeli wg niego farmaceuta powinien także mieć możliwość wyboru i nie handlować środkami antykoncepcyjnymi i wczesnoporonnymi, bo to łamie jego kręgosłup ideologiczny, to po co zamawia tego rodzaju medykamenty w hurtowni? Często spotykamy się w aptece z sytuacją, że czegoś tam brakuje. Nie robimy z tego tytułu afery i idziemy do kolejnej apteki.
Panie Żalek ! Wystarczy, jeżeli aptekarz nie będzie zamawiał stosownych leków. To może robić już dziś, bez jakichkolwiek dodatkowych uregulowań prawnych. To Pan wszczyna wojnę ideologiczną, idąc za przykładem RP i SLD.