Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Teatr Telewizji - największa scena narodowa

(5)
Odzyskujący siły po chorobie Jerzy Stuhr marzy o występie przed półtoramilionową widownią Teatru Telewizji. Marzenie może się spełnić, ponieważ największa scena narodowa powraca do łask telewidzów. Jej przyszłość jednak wciąż jest niepewna.
 • 2012-05-04 10:15 | kostek_2004

  teatr telewizji

  Czy tworzenie spektaklu telewizyjnego musi byc takie drogie? TO jest pytanie nie tylko dotyczące spektakli telewizyjnych ale w ogóle wszelkich widowisk i filmów. W końcu każdy teatr, co najwyżej z jakimś lokalnym wsparciem czy sponsoringiem, produkuje przedstawienia na które przyjdzie maksymalnie 5 - 10 tys ludzi w ciągu kilku sezonów a jakoś plan sie finansowo spina. Porównanie kosztów i przyczyn tej rozbieżności to moze byc jedna z odpowiedzi na problem pieniędzy, abonamentów itp.
 • 2012-05-06 19:23 | Ryszard314

  Re:Teatr Telewizji - największa scena narodowa

  Bardzo brakuje mi Teatru TV, programów typu "Sonda", "Pegaz"...
 • 2012-05-07 09:01 | imaman

  Re:Teatr Telewizji - największa scena narodowa

  Czyzby Teatr TV zamknieto z powodu braku widzow?Moze nie chcemy placic za pokazywanie politykow,filmow made in USA,teleturnieji na poziomie starej 7 klasy,i polglowkow kazacych sie smiac?
 • 2012-05-08 01:33 | Jan

  Re:Teatr Telewizji - największa scena narodowa

  moze gdyby tvp zdecydowala sie takze na umozliwienie dostepu do teatru telewizji poprzez itvp, przyciagnelo by to jeszcze wiecej widzów...
 • 2012-05-17 21:27 | lil

  Re:Teatr Telewizji - największa scena narodowa

  Teatr tv oglądam z małymi przerwami od 1993r.Pamiętam wybitne kreacje aktorów dziś znanych z seriali,lub komedii romantycznych,a wtedy młodych,stawiających pierwsze kroki w zawodzie.Wielu/wiele ma na swoim koncie naprawdę świetne role i warto byłoby oprócz premier przypomnieć je dzisiejszym widzom.Doskonale pamiętam rolę Danuty Stenki w ''Norze'' Ibsena,który to spektakl był emitowany w 1994r.,miałam wtedy 17 lat ale wrażenie jakie wywarła na mnie wtedy tytułowa bohaterka w interpretacji Pani Stenki jest niezapomniane.Nie pamiętam,aby ten spektakl był kiedykolwiek powtarzany.