Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia literacka

(3)
Zespół Deuter dawno temu śpiewał, że „nie ma ciszy w bloku”. Bo mąż bije żonę, żona bije dzieci, sąsiad się odlewa i ciągle jakieś głosy wokół.
  • 2012-05-12 19:18 | Liss

drobna korekta

o ile mnie pamięć nie myli był to zespół Dezerter, natomiast Deuter to tytuł albumu. Pozdrawiam moją ulubioną Autorkę.
  • 2012-05-12 19:28 | Liss

Re:Kawiarnia literacka

właśnie się dokształciłam nieco wikipedycznie i już wiem, skąd moja pomyłka :)
  • 2012-05-13 15:54 | Henryk

Re:Kawiarnia literacka

Dołożę do wyliczanki:łomot subwofera.bełkot pijacych i tupanie po suficie po nieśmiałej prośbie o wyciszenie grajacego łomotu do kotleta.Spółdzielczość mieszkaniowa centrum uwagi poświęca niepłacacym.Prawo silniejszego panujace w bloku ją nie interesuje.Dla własnego spokoju nikt nie pójdzie świadczyć przeciwko zakócającym ciszę.Na dodatek silna ekspozycja dżwięków wysokich lub niskich zagłusza ogladanie własnego telewizora.Kolejny przykład braku ochrony słabszych przez prawo.