Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apple pracuje nad wizerunkiem

(8)
Nabywcy iPada szaleją z radości; jego producenci wariują ze zmęczenia. Nowy prezes Apple’a próbuje zmienić to drugie.
 • 2012-05-14 19:58 | q

  Money makes the world go around

  Miażdżąca większość z nas chce dziś posiadać dużo i tanio, nie ważne skąd i czyim kosztem, a za imperia, pomniki, pałace, świątynie, fortuny czy nawet naszą coraz bardziej rozpasaną konsumpcję ktoś musi zapłacić. Tak było, jest i będzie - nic odkrywczego, tyle, że dziś łatwiej patrzeć na ręce tym, którzy rzekomo tak cudownie podnoszą dobrobyt eksploatowanych przez siebie pracowników, bo przecież byliby w większej nędzy, gdyby ich nie eksploatować. Pewnie by nie pili coca-coli i nie jedli hamburgerów, a to już rzeczywista bieda.
 • 2012-05-14 20:47 | sofijczyk

  komentarz

  Szanowny Autorze - jezeli, jak Pan twierdzi,akcje Apple byly kiedys warte 4 USD zas obecnie 600 USD, to wzrost wartosci akcie nie wynosi 600% lecz.... no wlasnie, ile ? Widac, ze matematyka nie jest Pana najlepsza przyjaciolka. Ponadto 108 mld USD nie wynosza ZYSKI Apple lecz PRZYCHODY. Zyski to roznica miedzy PRZYCHODAMI a kosztami - albo nie odrobil Pan lekcji z ekonomii lub ... angielskiego.
 • 2012-05-15 09:09 | sons

  Re:Apple pracuje nad wizerunkiem

  Po prostu pan redaktor nie pracuje nad tekstem, tylko nad wizerunkiem. Podobnie jak firma Apple, ktora sprzedaje zabawki bedace dodatkiem do wizerunku. Na pocieszenie dodajmy, ze bierze za to pienidze, ktore sa warte 10% swojej wartosci nominalnej, ale za to z pieknymi wizerunkami na banknotach.
 • 2012-05-15 15:25 | xyz

  Re:Apple pracuje nad wizerunkiem

  Z usług Foxconna korzystają praktycznie wszyscy producenci elektroniki. Apple to tylko jeden z wielu zleceniodawców dla producentów ODM. To Ci ostatni są odpowiedzialni za warunki pracy, pensje i politykę kadrową. Jak w Polsce jakiś koncern zleca firmie X wykonanie podzespołu to, czy obchodzi go co się dzieje w tej firmie? ;)
 • 2012-05-15 20:40 | jer-11

  Re:Apple pracuje nad wizerunkiem

  "Jak w Polsce jakiś koncern zleca firmie X wykonanie podzespołu to, czy obchodzi go co się dzieje w tej firmie?"

  Tyle, ze tutaj nie ma mowy, li tylko o "podzespolach"... Firma Apple otrzymuje z Chin gotowe do sprzedazy produkty!
 • 2012-05-21 02:24 | Asdef

  Re:Apple pracuje nad wizerunkiem

  Przeczytaj sobie jeszcze ze trzy razy, powoli, uważnie i ze zrozumieniem ten fragment o procentach, to może załapiesz co autor miał na myśli. Nie ma to jak ujadać nie rozumiejąc tekstu.
 • 2012-05-27 00:28 | camel

  Re:Apple pracuje nad wizerunkiem

  Czyli jak zaniosłem do naprawy buty do szewca, który bije żonę, to powinienem czuć się współwinny katowania kobieciny?
 • 2013-08-05 15:51 | KRsys

  Re:Serwis Apple w Krakowie

  Teraz już każdy produkt prawie obejmuje tzw. efekt żarówkowy (od żarówki w USA, która świeci już 100 lat, a dzisiejsze są tak zrobione, żeby się paliły) - po określonym czasie ma się popsuć, żeby trzeba było kupić nowy. Podobno w nowych iPhonach bateria jest tak zamontowana, żeby nie dało jej się wymienić bez serwisu, a że koszt to spory, to lepiej kupić nowy przy przedłużeniu umowy. Tylko jak to wpływa na wizerunek firmy...

  Serwis Apple - Kraków
  http://www.sunseco.pl
  Pogotowie i serwis komputerowy w Krakowie