Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dinozaury hip-hopu

(3)
Kultura hiphopowa po 20 latach obecności w Polsce trzyma się mocno. Jej pionierzy dojrzewają i sami prowadzą interesy.
 • 2012-05-18 21:42 | JakubS

  gratulacja dla chlopakow za swietna robote

  gratulacja dla chlopakow za swietna robote
 • 2012-05-31 00:19 | uszatek_2

  Re:Dinozaury hip-hopu

  ...pozamiatać polską scenę muzyczną z takich śmieci...!!!! Do uprawiania muzyki,(że o artyzmie w tej dziedzinie nie wspomnę) należy posiadać elementarny słuch muzyczny czyli umieć grać a nawet śpiewać...Wiem,że wielu hip-hopowcom tej umiejętności pan Bóg dać nie raczył.... Dlatego więc hip-hopowcy powinni odważnie stwierdzić ,że z MUZYKĄ nie mają nic wspólnego i jeśli chcą nadal uprawiać swój proceder powinni wymyślić jakieś inne określenie na swoją anty muzyczną działalność.....Sztuka nie toleruje chamstwa i cymbalstwa....
 • 2012-06-15 09:34 | Hiphopowiec

  do uszatka_2

  "...pozamiatać polską scenę muzyczną z takich śmieci...!!!! " Pewnie jesteś wybitnym muzykiem tworzącym sztukę to widać na pierwszy rzut oka po wytwornej , pozbawionej chamstwa, elokwentnej wypowiedzi, której fragment pozwoliłem sobie zacytować na wstępie. A tak na poważnie hip hop to muzyka dla ludzi otwartych. Wielokrotnie hip hop łączył się w historii z muzyką klasyczną, z której czerpie wiele inspiracji ale Ty tego pewnie nie wiesz bo słabo poznałeś wroga "Twojej wrażliwości i muzykalności" pozdrawiam USZATKA