Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy katastrofa smoleńska była amerykańskim zamachem?

(1)
2012-05-23 09:47 | Irek
O katastrofie w Smoleńsku napisano już olbrzymia ilość tekstów, analiz i komentarzy.

Co więcej stała się ona ulubionym tematem grafomanów, paranoików i innych stukniętych tak więc nie ma się czemu dziwić że teorie spiskowe na ten temat rodziły się jak grzyby po deszczu.

Ciekawe jednak że nie wszystkie możliwości takiego spisku były przez autorów traktowane równorzędnie.

Autorzy tych teorii zawęzili zakres swoich zainteresowań do obecnego rządu w Polsce i do Rosjan podając wszelkiego typu uzasadnienia zamachu i korzyści jakie miało to przynieść zamachowcom.Jakoś nikt nie postawił pytania kto tak naprawdę na tym zamachu by najwięcej skorzystał i kto miał najlepsze techniczne możliwości na dokonanie jego bez ryzyka wpadki.I na to pytanie odpowiedz musi paść jedna.Za zamachem mogły stać tylko USA.Po pierwsze USA są bardzo zainteresowane w pogorszeniu stosunków polsko – rosyjskich ponieważ umożliwi im to wyparcie Rosji z polskiego rynku gazu i wprowadzenie tu swoich koncernów o czym pisałem już w moich notkach.

http://pogadanki.salon24.pl/415924,przepis-na-zlupienie-male-epoki-lodowcowe

Po drugie poprzez kontrolę swojego systemu nawigacji satelitarnej USA były w stanie tak manipulować tym systememże samolot mógł zostać bardzo łatwo naprowadzony na fałszywą wysokość i ulec rozbiciu.

Możliwości dowiedzeniaże był to zamach są minimalne jeśli nikt z CIA nie puści pary.

Wnioski jakie podałem w mojej serii artykulow wynikały z innych przesłanek, ale okazały się byc bardzo celne, o czym mozna przeczytać tutaj.

http://www.tu154.eu/index.php/archives/1952


Nie wykluczam jednak że rząd polski zdaje sobie sprawę z takiej możliwości co tłumaczyłoby jego lawirowanie w tej sprawie i kompletny brak zainteresowania jej rozwiązaniem.

Takie brudy w rodzinie nie pierze się publicznie.