Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ostatnie wypociny

(2)
2012-06-01 01:36 | Doktor Bilewicz
Wspaniala "Polityka" podupada zatrudniajac takiego ignoranta i nieuka , ciekawa jestem jak on pozdawal te egzaminy i skonczyl zawodowke , chyba na samych sciagach , a ten tygodnik byl taki fajny jeszcze niedawno zamim ten Bilewicz zalapal sie do roboty i take durnoctwa i glupoty wipisuje. Teraz robicie konkurencje "Nie" , "Fakty" i "Skandale", ten sam poziom....
  • 2012-06-10 03:16 | camel

    Re:Ostatnie wypociny

    Ten plugawy wytrysk nienawiści zasługuje oczywiście na usunięcie. Piszę ten komentarz tylko po to, aby podkreślić jakim łajdactwem jest podpisywanie swojego parszywego postu nazwiskiem osoby opluwanej. BTW Zauważyliście, że takie zachowania stały się o wiele częstsze odkąd staliśmy się państwem religijnym, "wolnym" i "niezależnym"?