Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po meczu Holandia - Niemcy

(4)
  • 2012-06-14 14:30 | anihybill

mistrzestwo

'wymyśleli odtrutkę', 'raz było mistrzestwo', 'Otworzyli tyle uliczek, ich niemiecka dusza zapragnie' ... Przy takich 'kulawych przyksztuchach';) najlepsza metafora się kompromituje... Opinia w 'Polityce' - Panie pisarz - to nie sms ... życzliwy cenzor... ;)
  • 2012-06-14 18:31 | Rynio

Re:Po meczu Holandia - Niemcy

...IM kibicował ale ICH dopingował. Nie inaczej, proszę.
  • 2012-06-15 10:23 | zet

Życzliwy piłkarskiemu widowisku komentarz,bez nachalnego wskazywania faworyta.Przy tej okazji też napiszę parę słów o poziomie komentarzy telewizyjnych.Od dawna są coraz mniej profesjonalne,coraz bardziej krzykliwe i prostackie.
    Komentatorów,którzy "obszczekiwali" mecz Francja-Anglia nie mogłem przetrawić.Głos w telewizorze wyłączałem na długie chwile.
    Nie miałbym pretensji,gdyby sprawa dotyczyła stacji prywatnej.Jednak jako płatnik /wiem,idiota/abonamentu /haraczu/,mam prawo żądać /nie tylko oczekiwać/aby dawano mi towar odpowiedniej /nie najwyższej,ale dobrej/jakości.
    Czy naprawdę trzeba kogokolwiek przekonywać,iż ja /telewidz/,podobnie,jak komentator widzę sytuację na boisku sportowym i nie potrzebuję słuchać opisu tego zdarzenia.Bełkot w potoku zbędnych słów sprawozdawcy,przykrywa widowisko sportowe.Do tego jego ryk /niby kibica/w stylu red.Zimocha i po radości widza.
    Komentator,w przeciwieństwie do widza,jest w pracy.Ma spokojnie i rzeczowo przekazywać niezbędne /niewidoczne/ informacje,bez emocji.Jeśli nie potrafi,precz od mikrofonu.Może w uprawie ogórków będzie przydatniejszy.
    Nie chce mi się zastanawiać,od jak długiego czasu,telewizja państwowa,stała się przytuliskiem dla wszelkiej maści przeciętniaków /brzydoty i sepleniących indywiduów/,których ogłasza artystami,czy talentami.Nie wiem,tylko w jakich prefesjach.
    Te tabuny tfu-rców i bardzo słabych /w fachu/ dziennikarzy żyją całkiem dobrze,bez zbędnego wysiłku,za moje pieniądze.I to mnie bardzo wkurza.
  • 2012-06-17 08:43 | wnukmarek

@ zet
    Bardzo trafnie. Dodałbym, że im więcej mądrali i ekspertów, tym niższy poziom polskiej piłki. Sprawozdawcy czy komentatorzy, to szołmeni dodani do meczy. A obiektywizm, no cóż, mało już kto wie co to takiego.