Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(18)
To jest moment przełomowy dla polskiej nauki, show-biznesu i historii. Agata Kulesza, aktorka przywracająca temu pojęciu sens i jakość, zaprezentowała się na okładce „Twojego Stylu” w nieretuszowanym zdjęciu. Widać zmarszczki mimiczne oraz kurze łapki wokół oczu. Szok i paradoks. Ilu rzeczy trzeba nie robić, żeby zachować twarz.
  • 2012-06-20 10:55 | Sylwia2404

"...U Polańskiego grają cztery gwiazdy. U Żebrowskiego jedna. I to w innym spektaklu."

Nie ma to jak być skromnym...ale co prawda to prawda ;)
  • 2012-06-22 01:44 | Wojciech K.Borkowski

Re: nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

Ten ukraiński kiks wymaga samokrytyki, czekamy na komentarz
    w "mea parvitas".
  • 2012-06-22 15:36 | kolo

Re:Mea pulpa

A moze koledzy z redakcji zabraliby glos w tej sprawie? Prawde mowiac, wolalbym kupowac Polityke, w ktorej nie bedzie kolumny i twarzy pana Kuby. Pasuje on do tej gazety jak g... do flagi.
  • 2012-06-23 09:44 | Stary Polak z PRL-u

Podzielam ten pogląd. Kołkom mówimy nie.
  • 2012-06-23 10:57 | rex33

Z ostatniej chwili - podobno widziano duchy Mrożka i Gombrowicza z kijami bejsbolowymi w dłoniach, zdecydowanym krokiem dążących w stronę redakcji POLITYKI. Słyszano, że mruczeli coś pod nosem o zrobieniu dowcipu na skalę wojewódzką.
  • 2012-06-23 20:50 | zniesmaczona

Mam nadzieje, że pismo cieszące się takim poszanowaniem i poziomem wyciągnie jakiekolwiek konsekwencje odnosnie wypowiedzi tego Pana dotyczące naszych sąsiadów z Ukrainy. Dla mnie ten człowiek jako osoba publiczna jest skończona i każde medium dla którego ten pan pracuje, jest splamione jego nazwiskiem. Panie Wojewódzki, zasługuje Pan na karę prawną i mam nadzieję że taką dostaniesz, a to całe chamstwo które Pan szerzysz, wróci do Pana z podwójną siłą. ""
  • 2012-06-23 22:52 | pitt

Szanowni Państwo,

Nie ukrywam, iż studia nad cotygodniową polityką zaczynam od m.p.
    I często na niej kończę.

Uważam, iż Pan K.W. jest inteligentny i posiada głębię pewną.
    Szkoda jednakowoż, iż zaprzęga ją wraz z o niebo nieporadniejszym intelektualnie ..kolegą ? .. w programach radiowych w tak niecnych celach jak choćby występ Ukraiński czy Ciemnoskóry.

Gdyby polityce zależało na klasie, musiałaby dokonać ostracyzmu.
    Jeśli zależy jej na kasie..nic się nie zmieni.
  • 2012-06-24 21:09 | jami8

Czy Polityka coś zrobi albo co najmniej coś powie w sprawie - powiedzmy baaardzo oględnie - nierozsądnych wypowiedzi pana Wojewódzkiego w radiu Eska?

Jakoś tak ulatuje mi szacunek dla pisma (które czytałem jeszcze w dużym formacie i z Kobylińskim zamiast Mleczki). I chęć kupowania.
  • 2012-06-25 01:32 | Petro

Z szacunku do swoich czytelników Polityka powinna odciąc tego gościa od Polityki .

Tytuł "felietonista Polityki" zobowiązuje, do pewnego poziomu, jeżeli gość nie czuje tego, a z domu nie wyniósł podstaw kultury osobistej, poszanowania innych..., to nie powinien tu publikować.
    Jeżeli Polityka nic z tym nie zrobi, to wystawi sobie takie samo świadectwo i zrówna swój poziom z poziomem panów z Eski...
  • 2012-06-25 02:02 | Grzegorz. Jaszczurowski

z uporem zachodzę w głowę co skłoniło POLITYKę do oddanie swoich łamów Wojewódzkiemu.

Facio nic sobą nie reprezentuje a na dokladkę robi to bez smaku nie mówiąc o dowcipie. Jak zresztą wszystko co "prezentuje" ten celebryta dla ubogich. To, że reprezentuje "trynd" obowiązujący w tabloidach nie upoważnia szefowstwo POLITYKI aby nadążać za "tryndem". Być może moje poczucie humoru jest niedzisiejsze, nie z tego świata bo z czasów Szpilek, ITR, Piwnicy pod Baranami, Monty Python, ect. Panie Baczyński, za MFR z całą pewnością nie miałoby to miejsce i odrobiona szacunku dla firmy obowiązuje.
  • 2012-06-25 10:53 | dan

A może by tak IPN wytoczył działa przeciwko autorowi TRI logogii za podburzanie do rzezi bratniej ukraińskiej. Armaty użyte do ataku na Kubę i jego kompana okazały się być nabite kondonami. Obrończynie dziewictwa wschodnich pracownic sfrustrowanymi baboszonami.Lepszej reklamy w mediach nie miały by panie na służbie w żadnej Gali lub w wysokich obcasach.
  • 2012-06-25 16:02 | Jan

Kto jest patronem tego "satyryka"? Kto moze wyjasnic na czym polega jego
    talent? Kto w Polityce odpowiada za jego wypociny? Kto prowadzi te Polske
    na samo dno? Jak wojewodzki chce sie tarzac w blocie, niech to robi u siebie
    w ogrodku, a nie w polskich mediach za tyle pieniedzy. A ci co go czytaja,
    ogladaja, czy sluchaja: Jak wam nie wstyd!!!
  • 2012-06-25 16:10 | Jan

Uprzednia Moderacja?

Niby pilnujecie, zeby cos obrazliwego nie przeszlo?
    Dlaczego my podlegamy moderacji, a ten "satyryk" moze pozwalac sobie na
    rasistowskie wypowiedzi? Kto "moderuje" jego? A w ogole, kto smie zatrudniac takiego? Ku czyjej uciesze?
  • 2012-06-25 16:16 | Petro

Kolego... Jaki Pan, Taki Kram... jaki bohater, taki obrońca.. żenua jak mówią
  • 2012-06-25 19:44 | czytelnik

Jednak Wojewódzki mimo znacznego wzrostu okazał się małym złośliwym gnomem nie godnym publicznego prezentowania się, a szczególnie w "Polityce" tygodniku robionym przez dziennikarzy a nie podstarzałego zgorzkniałego narcyza robiącego za małpę dla małolatów.Tak to się kończy jak nie opatrznie określa się mierną osobę mianem "gwiazdy"
  • 2012-06-25 20:22 | slav

Panu już dziękujemy!
  • 2012-06-25 21:37 | Ukrainka

VESTRA CULPA

„Mam dość ludzi, którzy nie rozumieją, że gwałt nie ma nic wspólnego z żartem; jak również tych, którzy twierdzą, że jestem pozbawiona poczucia humoru… ba! nie tylko ja, lecz wszystkie kobiety – gdy tymczasem większość znanych mi kobiet (a znam ich niemało) gwałtownie odbiega od tego stereotypu. Po prostu uważamy, że nieproszony fiut w naszym tyłku albo pochwie nie jest ani odrobinę zabawny.”
    Eve Ensler – Over It
    http://www.huffingtonpost.com/eve-ensler/over-it_b_1089013.html?ref=fb&src=sp&comm_ref=false
  • 2012-07-29 08:48 | litera

Proszę o więcej takich genialnych komentarzy:) Jeszcze się się tu nie rozejrzałam - muszę poszukać innych Twoich postów. Znajdę?