Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czego PO dowie się od p.o. ?

(2)
2012-07-21 01:57 | wladimirz
Pani Solska nie zauważyła ogromnej liczby stanowisk (i to nie związanych z rolnictwem - tu zatrudniani jako szefowie(razem ze sforą swoich protegowanych!) b.często kompletni dyletanci,choć aroganccy, pazerni i pewni bezkarności oraz nieusuwalności!!!) faworyci PSL w instytucjach podległych urzędom marszałkowskim w województwach, gdzie współrządzi PSL!!!To szpitale, instytucje kultury, muzea etc. Najbardziej drastyczne to jest na Mazowszu, mateczniku spółki Pawlak&Struzik!!!
  • 2012-07-21 10:00 | zet

    Re:Czego PO dowie się od p.o. ?

    Przy okazji "afery taśmowej" na światło dzienne wychodzą dochody różnych działaczy.Np.pan Śmietanko / działacz PSL, zatrudniony w państwowej rolniczej agencji/ w ciągu 2 lat "zarobił" ok. 1,4 mln złotych.
    Jak wygląda w tym świetle premier - nieudacznik, który dla ratowania budżetu /podobno/, nie zawahał się okraść emerytów i rencistów z należnej im podwyżki?
    Zabiera się niewysokie przecież środki finansowe ludziom bezbronnym, emerytom, samotnym matkom, rodzinom wychowującym dzieci a dodaje działaczom - klakierom władzy.Czy sprawiedliwość kiedyś nadejdzie?