Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowożytna Grecja i jej mity

(1)
Nowożytna, przechodząca dziś ogromny kryzys państwowość grecka liczy sobie 182 lata – więcej niż polska (94 lata), fińska (95 lat), niemiecka (141 lat) czy włoska (151 lat). W jej historii Polacy znajdą wiele zaskakujących analogii.
  • 2012-07-30 21:00 | eu_ropejczyk

    Gdyby autor czytal

    to by znal bajki Ezopa, a szczegolnie jedna z nich:
    "lis ktory nie moze zjesc sera, mowi ze smierdzi".
    Sadze ze ta bardzo stara bajeczka oddaje mentalnosc autora. Oczywiscie autor nie jest Polakiem, gdyz Polacy to narod bohaterski, ktorzy bronili swoich granic zaciekle, wygrali bitwe pod Grunwaldem i dokonali wielu bohaterskich czynow. To robili Polacy, a nie aktualni mieszkancy terenow starozytnej Polski, glownie potomkowie zbiorowych gwaltow wojsk radzieckich i niemieckich, zachowujacych sie jak polityczne ratlerki USA, Niemiec i innych "wielkich" graczy tego swiata.