Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeszcze w sprawie buczenia i gwizdania

(3)
2012-08-02 13:56 | psr18gh
Czy kibolom z PiS-u tak trudno zrozumieć, że lemingi także mogły wygwizdać i wybuczeć Macierewicza? Czy o to chodzi kto kogo głośniej wybuczy, czy wygwizda? Oj brzydko bawi się Kaczyński z PiS-em, Ziobro z SP i Kowal z PJN. Nikt z nich nie zaprotestował przeciwko takiej profanacji obchodów Powstania. Karnowskie i Warzechy rżną głupa że wszystko jest O.K. Europosła Wojciechowskiego było tylko stać na stwierdzenie, że on nie gwizdał i nie buczał. To za mało, jeżeli nie chce on doprowadzić do dalszej eskalacji wzajemnej nienawiści pomiędzy Polakami. Przecież można do bólu gwizdać i buczeć na Krakowskim Przedmieściu, czy przed siedzibą premiera. Dlaczego obrażacie poległych i jeszcze żyjących świadków tamtych tragicznych wydarzeń? To im głównie robicie na złość. Nie prezydentowi, czy premierowi.
 • 2012-08-02 14:32 | Sławomir Osiński

  Re:Jeszcze w sprawie buczenia i gwizdania

  Kiedy tak słuchałem tych gwizdów i buczenia narodu[on głosował na PiS],zadałem sobie retoryczne pytanie:co by powiedzieli na to,mój dziadek,babcia i 12sto wtedy letnia mama,pędzeni z Warszawskiej Woli pośród gruzów,dymów i swądu palonych ciał ,oraz co chwila odgłosach dobijających wystrzałów, do obozu przejściowego w Pruszkowie?.Tam przechodzili selekcję do których obozów mają trafić.Mieli szczęście.W bydlęcych wagonach,stłoczeni jak sardynki, dotarli do obozu w Augsburgu.
  To szczeniactwo nie "pluło" tylko na Tuska,Bartoszewskiego czy H.Gronkiewicz Walc i rządzących.Oni wygwizdali i wybuczeli powstańców,poległych i pomordowanych mieszkańców mojego miasta i nie tylko.Także moich bliskich.
 • 2012-08-02 22:55 | psr18gh

  Re:Jeszcze w sprawie buczenia i gwizdania

  Oburza nie to, że kilkunastu, czy kilkudziesięciu idiotów musi sobie co roku pobuczeć i pogwizdać na cmentarzu. Oburza brak reakcji na to wyjątkowe chamstwo ze strony polityków PiS-u, SP, PJN i ze strony prawicowych dziennikarzy. Duda z Solidarności także przyjął postawę strusia, bo po co narażać się swojemu prawicowemu otoczeniu. Jeszcze wywalą go ze stolca. A najbardziej szokuje milczenie episkopatu. Przecież tam rani się uczucia religijne katolików a Kościół milczy? Dla Dody i Nergala nie brakowało Kościołowi energii w potępianiu a zakłócanie spokoju zmarłym Wam nie przeszkadza? Filozofia Kalego.