Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowy minister rolnictwa

(1)
2012-08-09 22:14 | Gawka
Dla mnie szok! I oczywiście gratulacje.
Poznałem kiedyś (przez chwilę) pana Stanisława. Sprawiał wrażenia człowieka, który ogarnia rolnictwo profesjonalnie w PRL. Jego wypowiedzi na inne tematy budziły zdziwienie moje i innych. Znam wypowiedzi pań, które były oczarowane jego garniturami i zapachem, roztaczanym wokół siebie. Znam też opinie rolników, którzy w SKR Paczkowo pracowali. Są prawie wszystkie pozytywne. To pewnie zbyt mało, by zaufać doświadczeniu i wiedzy nowego ministra.
...
Czego oczekujemy od nowego ministra rolnictwa? Zapewne rozstania się z KRUS, stworzenia ochrony małych gospodarstw rolnych i przekształcenia ich w towarzystwa warzywnicze(?!) lub ogrodnicze. Oczekujemy też, by przetwórstwo produktów rolnych odbywało się najbliżej ich producentów.
.