Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Janina Paradowska na Przystanku Woodstock

(2)
2012-08-09 22:26 | serowik
Super. Rzeczywiscie, osobiscie przerazaja mnie wielotysieczne imprezy. Ale to jest moja choroba. Rzeczywiscie, na naszych oczach rosnie pokolenie bezgranicznej Europy. Super do kwadratu. Miejmy nadzieje, ze ta idee zdolaja obronic przed roznymi podpalaczami/strazakami. Juz wiedza jak Swiat podpalic ale nad gaszeniem jeszcze sie nie zastanowili. Wbrew pozorom, to pokolenie Komorowskiego i Gaucka i Parandowskiej, mniej wiecej, wymyslilo Woodstock., te wszyskie rock and rolle i bluesy. Przepraszam Pania Parandowska, w srodowisku mojego domu rodzinnego zadna kobieta nie byla starsza niz 25 lat, z wyjatkiem babci-matusi i prababci. Ale dlaczego to sie dzisiaj nazywa Woodstock, a nie Kostrzyn albo Owsiakow? Do przeciwnikow koncertu mam proste pytanie - Gdzie mozna sie spodziewac spotkac przyszlego noblisty,bardziej wsrod "szlachetnych maryjnych" pielgrzymow na Jasna Gore, czy pod Kostrzyniem? A takie pomysly noblistow prowadzana do setek tysiecy, milionow dobrze platnych miejsc pracy dla prostych i uczciwych. Biblia juz dawno wyczerpala w tym sensie swoje mozliwosci.
  • 2012-08-12 13:17 | Kot Mordechaj

Polska dla normalnych?

Naprawde utrzymuje Pani Redaktor, ze gdzies na polskiej prowincji raz do roku budoana jest Polska dla normalnych?
    Tak gdzie ludzie sie do siebie usmiechaja, chca sie poznawac nawzajem i poznawac rozne poglady? Taka gdzie obok siebie wspolzyja przykladnie gorliwi katolicy i Hare Kriszna? Gdzie sie nie wala po ryju? Ani nie snuja teorii osaczenia Polski przez odwiecznych wrogow?
    Az trudno w taka Polske uwierzyc, ale nie zamierzam poddawac w watpliwosc Paninych slow. A jesli jest tak jak Pani opowiada, to jedno jest uderzajace najbardziej: Ten glod, to pragnienie uczestnikow Przystanku Woodstock aby zaznac zycia wsrod ludzi zyczliwych i wyluzowanych.