Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kiedy oszust działa legalnie ???

(3)
2012-08-16 15:18 | kaminiak33
[URL=http://forum.e-polityka.pl/topics6/kiedy-oszust-dziala-legalnie-vt4732.htm#86053]W ustach polityka to coś normalnego , ale czym oni różnią się od tych OSZUSTÓW - NICZYM :evil:[/URL]
  • 2012-08-16 16:02 | kaminiak33

Re:Kiedy oszust działa legalnie ???

O tym tu na Forum Polityczne e-Polityka.pl w temacie "Kiedy-oszust-dziala-legalnie"

W ustach polityka to coś normalnego , ale czym oni różnią się od tych OSZUSTÓW - NICZYM
  • 2012-08-17 13:19 | kaminiak33

Re:Kiedy oszust działa legalnie ???

http://lubczasopismo.salon24.pl/SuperQality/post/440598,tusk-syn-starego-tuska

Nie każde oszustwo jest przestępstwem. . Ja nie mówiłem, że OLT ma negatywną opinię, lecz tylko, że właściciel ma dwuznaczną przeszłość. Kiedy oszust działa legalnie, to państwo nie może działać nielegalnie przeciwko oszustowi. Bo są oszuści legalni i nielegalni. I to jest moja życiowa mądrość, którą przekazałem mojemu synowi.

No i wy, w tej Gazecie Polskiej, odczepcie się od mojego syna! Jako i ja się odczepiam od syna Kalemby. A jak oszust zacznie działać nielegalnie, to moje państwo się do niego na pewno przyczepi. Tyle mogę obiecać, ze podejmiemy rzeczywistą walkę z oszustami działającymi nielegalnie.

Cytat:
    Kiedy oszust działa legalnie, to państwo nie może działać nielegalnie przeciwko oszustowi. Bo są oszuści legalni i nielegalni. I to jest moja życiowa mądrość,

Cytat:
    A jak oszust zacznie działać nielegalnie, to moje państwo się do niego na pewno przyczepi. Tyle mogę obiecać, ze podejmiemy rzeczywistą walkę z oszustami działającymi nielegalnie.

Cytat:
    I to jest moja życiowa mądrość, którą przekazałem mojemu synowi

Nie wiem jak Wy , ale dla mnie OSZUST to OSZUST , a na działalność pozwala oszustowi to "PRAWO" i ja swojemu synowi NIE przekazałbym takich "MĄDROŚCI" .

Ale jak widać są różne mądrości" i różne podejście do oszustów i złodziei .

W ustach polityka to coś normalnego , ale czym oni różnią się od tych OSZUSTÓW , k... NICZYM

Według premiera Tuska jest tak ;

Cytat:
    Bo są oszuści legalni i nielegalni. I to jest moja życiowa mądrość,

A według mnie jest tak ;

Politycy to OSZUŚCI działający LEGALNIE . I to MOJA życiowa mądrość,

I tak mnie zastanawia ile kasy będą nas kosztować te "porządki" i tłumaczenia , tych OSZUSTÓW

Według premiera Tuska jest tak ;

Cytat:
    Bo są oszuści legalni i nielegalni. I to jest moja życiowa mądrość,

A według mnie jest tak ;

Politycy to OSZUŚCI działający LEGALNIE . I to MOJA życiowa mądrość, :wink:

I tak mnie zastanawia ile kasy będą nas kosztować te "porządki" i tłumaczenia , tych OSZUSTÓW

Forum Polityczne e-Polityka.pl Strona Główna
    http://forum.e-polityka.pl/topics6/kiedy-oszust-dziala-legalnie-vt4732.htm