Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kryzys !!!!!! Jaki - Kryzys ?????

(1)
2012-08-21 20:52 | kaminiak33
Ministrowie wydali 71 milionów na nagrody!

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/71-milionow-wydali-na-nagrody_223408.html

"Zwykli Polacy mają zaciskać pasa i płacić coraz wyższe podatki. W tym samym czasie nasz rząd daje swoim krocie! W 2011 roku resorty Donalda Tuska (55 l.) wypłaciły ponad 71 milionów złotych nagród. A najhojniejszy był minister finansów Jacek Rostowski (61 l.).

Minister finansów dusi zwykłych Polaków oszczędnościami. Przecież to Jacek Rostowski zdecydował o podniesieniu w tamtym roku podatków, to on jest głównym autorem ograniczeń finansowych wprowadzanych przez rząd obecnie, a także on chce podnieść wiek emerytalny Polaków.

Ale dla swoich pracowników minister Rostowski jest wyjątkowo hojny. W 2011 roku szef resortu finansów wypłacił prawie 11 mln zł nagród. - Pracownicy ministerstwa otrzymywali nagrody indywidualne zarówno ze środków krajowych, jak i ze środków europejskich za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, a także za pracę na rzecz projektów unijnych - uzasadnia dyplomatycznie biuro prasowe resortu. Niewiele mniej, bo 10,6 mln zł nagród, wypłacił pracownikom MSZ, a ponad 8 mln zł MON. Wystarczy spojrzeć na tabelkę obok, by zobaczyć, ile otrzymali urzędnicy w innych ministerstwach. Już ponad miesiąc czekamy na obliczenia z resortu gospodarki. Jak widać, hojność Waldemara Pawlaka (53 l.) jest tak duża, że jego urzędnicy nie mogą obliczyć tej kwoty..."


RZĄD przez 6 miesięcy WYDAŁ 25 MLN zł na NAGRODY dla URZĘDASÓW z Kancelarii Premiera i ministerstw

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/rzad-przez-6-miesiecy-wydal-25-mln-zl-na-nagrody-dla-urzedasow-z-kancelarii-premiera-i-ministerstw_269862.html

"Premier Donald Tusk (55 l.) i minister finansów Jacek Rostowski (61 l.) wmawiają Polakom, że trzeba oszczędzać! Tną ulgi i przywileje dla zwykłych ludzi i podwyższają wiek emerytalny. Tymczasem swoim rozdają ile wlezie! Przez zaledwie 6 miesięcy 2012 r. rządowym urzędnikom Kancelaria Premiera i ministerstwa wypłaciły w sumie prawie 25 mln zł nagród! A najhojniejszy dla swoich jest minister finansów Jacek Rostowski.


Ludzie, którzy mają problemy z sercem, nie powinni czytać tego tekstu i spoglądać na tabelkę obok! Bo od tego aż się krew w żyłach gotuje! Najpierw słyszeliśmy od polityków PO, że konieczne jest podwyższenie wieku emerytalnego, bo budżet państwa jest w tragicznej sytuacji. Tusk z ministrem Rostowskim informowali o likwidacji ulgi internetowej, ograniczeniu w ulgach dotyczących 50-proc. kosztów uzyskania przychodów, z czego najczęściej korzystają artyści, twórcy. W dodatku rząd nic nie robi, by obniżyć ceny benzyny i innych produktów!

Tymczasem, jak ustalił "Super Express", przez 6 miesięcy tego roku rządowi urzędnicy otrzymali prawie 25 mln zł nagród. Najbardziej hojny był ten, który tak bardzo wymaga oszczędności od Polaków! Minister finansów swoim urzędnikom wypłacił prawie 4 mln zł nagród. Za co? - Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej, np. za: realizowanie przez pracowników trudnych i ważnych zadań, realizowanie zadań w trybie przyspieszonym lub zadań dodatkowych - informuje nas Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy ministra finansów. - I gdzie są te oszczędności? Dlaczego nie oszczędzają wszyscy? - kwituje Marek Zuber, ekonomista."

Cytat:
"Ludzie, którzy mają problemy z sercem, nie powinni czytać tego tekstu i spoglądać na tabelkę obok! Bo od tego aż się krew w żyłach gotuje!"

To chyba nie do mnie nie mam serca , a zamiast krwi mam gorzałę , która też się gotuje , to k... , nieroby j....


Cytat:
"Dlaczego nie oszczędzają wszyscy? - kwituje Marek Zuber, ekonomista."


Głupie pytanie Oni nie muszą , wystarczy że MY mamy oszczędzać i z... na to wszystko

Kryzys !!!!!! Jaki - Kryzys ?????

W kasie mniej o 14 do 18 mld zł !!!!!!

http://forum.e-polityka.pl/topics4/w-kasie-mniej-o-14-do-18-mld-zl-vt4693.htm

_________________

Moja determinacja , żeby to zmienić, jest tak WIELKA jak nasze DŁUGI.
Zostawmy naszym dzieciom nie tylko wolność i długi, zostawmy im normalność.
http://www.forum.polityka...opic.php?t=5249
Propozycja sprawiedliwego systemu emerytalnego.