Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

No i co?

(1)
2012-09-01 15:52 | toja1945

No i co?

30.08.2012 odbyła się debata sejmowa, po której nie oczekuje się niczego. Opozycja żądała, aby minister Gowin naśladując Wieszcza przerobił prokuratorów – zjadaczy chleba, w prokuratorów – aniołów. Nie zorientowałem się, czy Minister obiecał, że przerobi, czy tylko, że się postara. Radzę, żeby się nie przemęczał, bo po oczach posła Hofmana i tego drugiego (nazwisko wypadło mi) widać było, że jest im wszystko. Jedną nogę fundamentu Państwa tj. aparat trzymania za pysk (jak mawiał jeden przedwojenny minister) przewałkowano (opozycja) dokładnie. Drugą nogę, tę która mnie interesuje: jak uzyskam zwrot pieniędzy włożonych w Amber Gold i inne piramidy i para – iksy. (Piszę JA, tylko symbolicznie). Ta druga część to obowiązek Państwa wobec Społeczeństwa. O tym nie był ani słowa.
Nie rozumiem, że są pretensje do Amber Gol , który wcielał hasła które słyszę od 4.06.1989r : „zes...j się a nie daj się”, „pierwszy milion trzeba ukraść”. To właśnie czynił Amber Gold. Czyżby to nie on miał ukraść ten milion?. Dziwi mnie takie brak wyczucia, bo była te z tam kobieta. A kobiety, jak wiadomo mają świetne wyczucie.
1.09.21012