Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawiedliwość uzależniona

(2)
 • 2012-09-09 12:50 | wojtek-gdansk

  Nieznaczna iliść i prawo do eksperymenty

  1. Wszyscy są równi wobec prawa, a artyści tylko o tyle równiejsi, że stoją "na świeczniku", więc powinni świecić przykładem, zdając sobie sprawę z tego, że stopień świadomości ich fanów jest zróżnicowany.
  2. Za każdym posiadającym niewielką (jaką)ilość na własny użytek stoi zawsze dealer i producent (wszak nie kupują tego w aptece), czyli posiadacz stwarza pole do działania dealerowi więc uczestniczy (podobnie jak paser) w przestępstwie większego kalibru.

  Mamy już tyle nieszczęść społecznych jak 10 plag egipskich i usilnie szukamy sposobu jakby tu z czystym sumieniem zalegalizować jedenastą. Cóż za hipokryzja tych utytułowanych sygnotariuszy listów i petycji. Palikot zaś pewnie czeka aby mógł wejść w nowy (po produkcji "małpek") biznes.
 • 2012-09-09 20:14 | radwanek

  Re:Sprawiedliwość uzależniona

  Czepiasz się Palikota ale facet myśli. Pomyśl sam, jeśli marihuana byłaby legalna to po 1, ktoś musiałby ja produkowac, po 2 jak produkować to i sprzedawac. Zmalało by bezrobocie ponieważ dużo ludzi zajeło by sie ttym legalnie no i oczywiscie dziura budzetowa zostalaby zalatana. Wy pisowcy naprawde jestescie az tak plytcy? Jesli tak bardzo wam na polsce zalezy to zalegalizujcie kilka rzeczy i po sprawie...