Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Źle się dzieje w Wólce Kosowskiej

(5)
Kolejny pożar w Wólce Kosowskiej, hermetycznym, półlegalnym getcie azjatyckich handlarzy ciuchami. Coraz częściej tam iskrzy. Nie tylko instalacja elektryczna.
  • 2012-09-11 06:16 | andrzej52

Pożary

Wczoraj czeskie radio F1 podalo, że spłonęła kolejna hala wietnamska, tym razem w Brnie na południu Moraw.
  • 2012-09-11 13:21 | Paweł

Re:Źle się dzieje w Wólce Kosowskiej

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden problem związany z Wólką Kosowską. Do niedawna prowadziłem sklep internetowy i zaopatrywałem się właśnie w W.K. Poziom oszustw w tym miejscu jest nie do uwierzenia! Nikt nie wydaje faktur ani paragonów (a to głównie sprzedaż hurtowa, obroty gigantyczne), chyba, że się poprosi (ale kiedy się poprosi to nagle nie będzie pieczątki lub skończy się papier w drukarce, wiem z doświadczenia), lewe faktury na towar wszelkiej maści można kupić w każdym boksie, średnia cena to 10% wartości faktury do 10 000 zł i nawet 4% wartości faktury, kiedy jest się stałym klientem lub wartość faktury opiewa na kilkadziesiąt tysięcy zł. Wszechobecne są towary podrabiane, pochodzące z przemytu, kradzieży, a także szkodliwe dla zdrowia! Jeden Wietnamczyk opowiadał mi ile łapówek muszą płacić celnikom w Niemczech, żeby w ogóle towar został wpuszczony na teren UE! Dlaczego państwo polskie to toleruje? Wólka Kosowska to jedna wielka złodziejska dziupla, tam nie ma jednego uczciwego sprzedawcy! Dzięki temu miejscu upadło większość szwalni na Mazowszu, które uczciwie płaciły podatki! Do tego mnóstwo nielegalnych imigrantów wykorzystywanych do niewolniczej pracy! Ja nie chciałem mieć z tym miejscem nic wspólnego, dlatego skończyłem wszelkie kontakty biznesowe, ale gdzie są w tej sytuacji odpowiednie służby! Gdzie są dziennikarze?
  • 2012-09-11 19:49 | jer-12

Dziennikarze juz kilka, a moze nawet kilkanascie razy pisali o tym miejscu...
  • 2012-09-12 12:18 | Lex

Przeciez RP pisala o tym jakis czas temu. Pisali, ze do banków przynosili pieniądze w dwóch walizkach z dziennego utargu. Codziennie. Pieniadze pral jakiś polski bank, nie pamiętam nazwy. Ale widocznie maja i policje i prokuraturę w kieszeni, bo nic o zadnym śledztwie nie slychac. A jeśli restaurator nie wyda paragonu za pobranie 1 PLN za wizyte w WC to dowala mu się kilkaset złotych mandatu. Smiech na Sali w tym państwie!
  • 2016-08-08 09:25 | markes099

Odkopuje, bo może się komuś przydać. Nie wszystkie firmy w Wólce kosowskiej działają nielegalnie i robią przekręty. Ja do swojego małego sklepu z ciuchami zaopatruje się w hurtowni http://m-moda.pl/. Zawsze dostaje faktury terminowe i płatności przelewam na konto. Nie generalizujecie, nie wszystkich można mierzyć jedną miarą.