Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kluzica...

(1)
2012-09-11 11:32 | Slawczan
Kariera p. Kluzik jest symptomatyczna dla naszej pseudoelitki - bez znaczenia z kim i w imie czego - wany udzial w szol! P. Kluzik (jakze ceniona przez tzw. liberalow) byla wspolorganizatorka szwindla pod nazwa Koncyliacyjny, Smutny Maz Stanu na Prezydenta. Ze niby tragedia Go zmienila, ze nie da sie dalej isc plujac i obrazajac o pomawianiu nie wspomne. a tu klops - nie udalo sie. sam ow maz Smutny a Godny jasno powiuedzial - bylem na prochach, nie bylem soba, pajacowalem na potrzeby kampanii. A owa pani (i jej sitwa)? Zostala kopnieta w tylek przez swoje panisko dlatego ze okazala sie NIESKUTECZNA. Potem zwyczajnie zbiegla zostawiajac reszte swojej kliki na lodzie. Kim jest osoba ktora przez piec lat byla w partii odmawiajacej swojej oponentce (czyli ukochanej przez POlityke PO) prawa do egzystencji bo PO to zdradziecka klika wyprzedajaca Polske, ba byc moze zamordowala Najwiekaszego Polaka Zaraz Po Papiezu? I nagle jest w tej klice. o klika dala miejsce na liscie gwarantujace zlob?