Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sceniczny sekret Tomasza Karolaka

(3)
Jest nie tylko gwiazdą nowego sezonu, jest bohaterem każdego sezonu. Tomasz Karolak bryluje w polskiej telewizyjnej rozrywce i występuje w najgorszych filmach, a jednocześnie próbuje prowadzić porządny teatr.
 • 2012-09-16 09:27 | edek60

  Karolak a świat.....

  Pani M.Komorowska to teraz chyba nie śpi po nocach ze zgryzoty,że nie doceniła taki talent.Toż to "artysta",przykład dał razem z Wojewódzkim jak grać należy.
 • 2012-09-17 20:20 | supman

  Re:Sceniczny sekret Tomasza Karolaka

  Niodgadnioną zagadką pozostaje dla mnie popularność tego pana. Nie znam NIKOGO, ani jednej osoby która jest zwolennikiem jego występów. Ja sam natychmiast zmieniam program w TV gdy widzę tę bawolą grację. Niestety ta postać jest wszędzie, nahalność propagowania tej osoby jest wprost nieprawdopodobna. Zaczynam sie bać że po otwarciu lodówki usłyszę: "Dzien dobry, tu Tomasz karolak" Zgroza
 • 2012-09-18 12:39 | zebra

  Re:Sceniczny sekret Tomasza Karolaka

  przesyt sięga zenitu i wspólnie z Borysem Szycem, Piotrem Adamczykiem, moga zasiąść juz na ławeczce zasłuzonych- z napisem " temu Panu juz dziekujemy"