Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dajmy spokój ofiarom katastrofy smoleńskiej

(5)
Po zamieszaniu przy identyfikacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej – w trumnie Anny Walentynowicz była pochowana inna osoba – w Sejmie trwa burzliwa debata o winach rządu Donalda Tuska. Tylko czy to jest dziś ważny problem Polski?
 • 2012-09-27 20:42 | murator

  tusku musisz........

  .......dać spokój Polsce i spieprzaj DZIADU !
 • 2012-09-27 22:09 | atalia

  dobrze

  Dobrze, dajmy spokój. Nie dręczmy polityków. Oni tak ofiarnie pracują nad tym, abyśmy za nasze pieniądze podatników w niczym na nich nie liczyli. Lepiej idźmy na grzyby, a redaktorzy nie zapomną o słowie Prawda. Niech dobrze analizują najbardziej potrzebną im definicję słowa "propaganda". Przepraszam: nie propaganda, a Propaganda.
 • 2012-09-27 22:46 | JakubS

  Re:Dajmy spokój ofiarom katastrofy smoleńskiej

  Redaktor chyba nie wie co pisze? Tu przeciez nie chodzi tylko o te ofiary, to obrazuje stan państwa, oraz tego jak rządzący załatwiją trudne sprawy tzn zakopać i zapomniec może nikt sie nie upomni o sprawiedliwość. Do tego ta gra: zrobiono wszystko co w naszej mocy mocy, nasuwa sie spostrzeżenie: nie macie wielkiej mocy, "donald nic nie mogę tusk". Sam miałem dość PiS-u i ich ględzenia o tej katastrofie ale teraz widze ze mieli dużo racji w swoich zarzutach o niekompetencje i brak determinacji w wyjaśnianiu wypadku, a rosjanie? rozgrywali nami jak dziecmi, i dalej to robią.
 • 2012-09-30 20:51 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Dajmy spokój ofiarom katastrofy smoleńskiej

  @JakubS
  ZAWÓD OBYWATEL.
  W ostatnim numerze szwajcarskiego tygodnika Zeit Fragen został zamieszczony list młodzieńca,który nie potrafił znaleźć w oficjalnych urzędach recepty jak zostać OBYWATELEM.
  Przygodnie spotkany spacerowicz poradził mu,że jak zdobyć ZAWÓD OBYWATEL niech przeczyta książkę Erosa Ratti : JA CHCĘ STAĆ SIĘ OBYWATELEM.
  Na swoim przykładzie dokumentuje w niej,że to proces,a do ostatecznego wniosku pozwoliły mu pobyty u Dziadków i zrozumienie znaczenia WODY PITNEJ i ELEKTRYCZNOŚCI.
  W tym samym numerze jest zamieszczony list 113 parlamentarzystów z okazji dnia modlitwy z pokutą i dziękczynieniem,że w tym tyglu różnorodności jest zrozumienie dla niedoskonałości ich pracy (bussen!!!)
  Taki mają problem Szwajcarzy,jak zupełnie odmienny od RP,w której unicestwia się cywilizację grecko-rzymską.W tym względzie ponadczasowy okazuje się być wiersz Cypriana K.Norwida : DZIECIĘ I KRZYŻ.
  Jednym słowem do ZAWODU OBYWATEL trzeba dorosnąć moralnie aby zrozumieć,że hipotezy przyczyn katastrofy w Smoleńsku zostały zawieszone w powietrzu.
 • 2012-10-01 01:45 | camel

  Re:Dajmy spokój ofiarom katastrofy smoleńskiej

  > Tu przeciez nie chodzi tylko o te ofiary, to obrazuje stan państwa, oraz tego jak rządzący załatwiją trudne sprawy tzn zakopać i zapomniec może nikt sie nie upomni o sprawiedliwość.

  Jaką sprawiedliwość? Rodzinom ofiar wypłacono już i podarowano w różnej formie 200 milionów złotych. Z naszych kieszeni. A przecież nie my wlatywaliśmy ich samolotem w las. Jeszcze im mało?

  > Do tego ta gra: zrobiono wszystko co w naszej mocy mocy, nasuwa sie spostrzeżenie: nie macie wielkiej mocy, "donald nic nie mogę tusk".

  Ale czego się czepiasz? Jaka gra? No, zrobiono co w ich mocy a że moc niewielka? A mówili, że są wszechmocni? Więc skąd oskarżenie o "grę"?

  > Sam miałem dość PiS-u i ich ględzenia o tej katastrofie ale teraz widze ze mieli dużo racji w swoich zarzutach o niekompetencje i brak determinacji w wyjaśnianiu wypadku

  Nie, tego nie widać. Nie pojawił się najmniejszy argument za taką tezą. PIS wariuje bazując na głupocie ludzkiej i tyle.

  > , a rosjanie? rozgrywali nami jak dziecmi, i dalej to robią.

  Boście są jak dzieci. Plujecie na tych Rosjan od dwudziestu lat, wbrew interesom tego kraju i narodu, a potem beczycie, że nie są pomocni i nie wydadzą wam Putina pod sąd. Ta głupota jest sporo większa od dziecięcej.