Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sekty ekonomiczne-uważaj na manipulacje

(2)
2012-09-27 23:31 | renata
Pojęcie sekty kojarzy się większości z nas z religią. Ze Świadkami Jehowy, Hare Kriszna, hinduskim guru lub ufo, które przyleci z Wegi uratować nieliczną cześć ziemian przed zagładą planety. Ale istnieje też specyficzny rodzaj sekt, które zamiast religii mają do zaoferowania iluzję bogactw, przynależności do wspólnoty, awansu i czego tam jeszcze sobie człowiek nie wymarzy...więcej o sektach, manipulacjach i ich metodach znajdziecie tutaj;
http://www.ermito.eu/uwazaj-na-manipulacje-cz-4-sekty-ekonomiczne/