Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rehabilitacja puszczalstwa

(5)
Czy da się pokojowo żyć z wieloma partnerami równocześnie?
 • 2012-09-29 03:07 | Grzegorz Andrzejczyk-Bruno

  poliamoria

  Dziękuję za ten tekst, również dlatego, że jest napisany przez osobę, która wie na podstawie własnych doświadczeń czym jest poliamoria, a czym nie jest.
 • 2012-10-05 11:58 | Prawy do lewego

  Re:Rehabilitacja puszczalstwa

  Pani Ryszarda zawsze jest taka bezstronna? Oto, jeszcze nie tak dawno kłamała w jednym art. w którym broniła bylejakości w mediach a oto co Sąd na jej dyrdymały - Z ostatniej chwili: Sąd w Słupsku II Wydział Karny skazał Różę W. na 8 miesięcy pozbawienia wolności, prace społeczno użyteczne; Jan B. tata skazany - kara grzywny; dziennikarze: Agnieszka C. Głos Pomorza skazana - rok próby; Piotr F. Dziennik Bałtycki skazany - rok próby; Bożena Golanowska Kanał 6 skazana - rok próby; Jacek Sycha 4 Tygodnie skazany - kara grzywny; Lech Kotarski 4 Tygodnie skazany - rok próby; Wioletta Kozłowska Polsat skazana - rok próby; Dominik Łapiński_Piechota Polsat skazany - rok próby.
 • 2012-11-10 17:02 | Boppelsen

  Re:Rehabilitacja puszczalstwa

  Lubisz seks i orzy okazji chcesz kochac Twoich partnerow. Pieknie - Nie ma sprawy. A jak bedziesz postepowac gdy bedziesz chciala miec dzieci?
  Z Twojego artukulu wynika ze poliamory najbardziej kladzie nacisk
  na uczciwosc i otwartosc. I chyba dlatego ten ruch jest tak malo popularny...
  Troche wyglada ze ukaralas swojeko kochanka i puscilas kantem za to ze nie potrafil przekonac swojej dziewczyny do poliamory. Ale moze on Cie mocno kochal. A moze uznalas ze za malo wlasnie z powodu tej dziewczyny...Nie bardzo widze co bylo dla Ciebie wazne ... bo ta szczerosc jest troche malo wiarygodna. Znacznie latwiej znalesc seks niz milosc. Jesli masz i to i to w dostatku to nie ma sprawy. Tyle ze piszesz o trzech (3) partnerach z ktorych dwoch jest za granica a trzeci dostaje zwolnienie. Troche mam problem z okresleniem Twoich prawdziwych potrzeb i z otwartoscia Twojego artykolu.
  Ale wiem z doswiadczenia ze nie jest to latwe i cos takiego jak absolutna szczerosc czy otwartosc po prostu nie istnieje.
 • 2013-01-11 17:04 | aaa

  Re:Rehabilitacja puszczalstwa

  Rysia Socha taki seksoholik?:)
 • 2014-05-29 16:51 | Kreator

  Re:Rehabilitacja puszczalstwa

  Jednym zdaniem: Sodoma i Gomora! A ich los znamy ...