Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

MON zrywa umowę na bezzałogowce

(6)
Ministerstwo Obrony Narodowej zerwało kontrakt na samoloty bezzałogowe izraelskiej firmy Aeronautics. Wojsko właściwie od zera zaczyna program budowy samolotów bezzałogowych. Ostatnie lata w tej kwestii należy uznać za stracone.
 • 2012-10-01 20:33 | widok

  tytul

  i oczywiscie nikt nie jest winien i nikt nie ponosi odpowiedzialnosci , ale grube tysiaki co miesiac na konto splywaly...nikomu sie nie skroi willi jako grzywny za niewlasciwe decyzje ktore nasz kosztuja miliony...bo przecierz to NICZYJE miliony...bydlo i tak zaplaci vat zus i dochodowy...

  no ale jak przedsiebiorca nie przeleje skarbowemu 300 bo jakis idiota zle mu cos powiedzial to od razu sie mu blokuje konto i bierze co "trzeba" +odsetki +kara...

  a podobno zyjemy w cywilizowanym kraju
 • 2012-10-02 06:07 | PGR Jackowo

  Re:MON zrywa umowę na bezzałogowce

  Winny całej sytuacji jest były minister Klich, który za to i za wiele innych szkodliwych dla armii decyzji powinien odpowiedzieć przed sądem. Ciekawe jak minister Siemoniak i wiceminister Skrzypczak poradzą sobie z tym problemem i z przetargami na śmigłowce, samoloty szkolne itd.
 • 2012-10-02 11:20 | Janusz

  MON zrywa umowę na bezzałogowce - wow i hurra!

  Skoro zerwano umowę z Izraelem to pilot leci, nareszcie leci, bo do tej pory samolot MON był zdalnie sterowanym bezzałogowcem - to dobry precedens, oby stał sie regułą w Polsce.
 • 2012-10-02 13:40 | lessi

  Re:MON zrywa umowę na bezzałogowce

  Czy leci z nami pilot zobaczymy po przetargach na śmigłowce. A na razie mamy remont korwet, którego miało nie być i kilka innych kwiatków
 • 2012-10-03 09:04 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:MON zrywa umowę na bezzałogowce

  Czy nie przypomina to militarnego braterstwa handlowego z Izraelem z czasów premierowania Włodzimierza Cimoszewicza?!
  Braterstwo broni z demokratami wojennymi dla nadużycia bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ukrytych celów w Iraku zawarli przecież spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.Udział w handlowaniu wojną i pokojem jest jednym z elementów EKONOMII POLITYCZNEJ bazującej na kolejnej utopii,która doprowadziła do WOJNY O PIENIĄDZ.Stąd i pułapki zadłużeniowe.
 • 2012-10-04 16:08 | bolec

  Re:MON zrywa umowę na bezzałogowce

  Polska to kraj poważnie zapóźniony cywilizacyjnie. Dlaczego właściwie wszystko trzeba kupić od innych? Czy nikt w Polsce nie potrafi zbudować głupiego bezzałogowca - koszmar!