Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wywiad ze Staszczykiem o smudze cienia i nowych inspiracjach

(5)
Rozmowa z Muńkiem Staszczykiem, wokalistą i liderem zespołu T.Love, o powrocie do bluesa i country, wątpliwościach i outsiderskiej nieufności wobec świata Facebooka i polityki.
  • 2012-10-04 13:21 | wojtek-gdansk

Staszczyk&Kukiz

Nie mogę zgłaszać pretensji do Staszczyka, że ma kumpla Kukiza, jednak dla mnie Staszczyk miał zawsze poglądy i niech mi nie mówi, że rockmen ich nie musi mieć, bo to nie prawda. Z poglądami Staszczyka, wyrażanymi w piosenkach i wypowiedziach publicznych zawsze mi raczej było po drodze. Byłem przekonany, że chciałbym mieć takiego Kumpla, jak Staszczyk. Wydaje mi się, że Kukiz nie ma poglądów, on poglądy jedynie manifestuje. Oczywiście to, że Staszczyk ma kumpla Kukiza na razie nie zmienia mojej atencji dla Staszczyka, ale zaczynam sprawdzać czy na pewno za soba zamknąłem drzwina klucz.
  • 2012-10-10 19:51 | rafinicz

nie przygotował się do rozmowy

Widać, że Muniek nie przygotował się zbytnio do rozmowy. Strzelam w ciemno, bo nie słuchałem jeszcze płyty (na razie nie ma torrenta!-) ale gdzie jest Van Morrison? Gdzie Neil Young? Artyści, którzy w sposób zupełnie genialny oddają idiom "old is gold", to dzieci bluesa i country par excellance. Niemożliwe, żeby na niego nie wpłynęli - no chyba, że wpłynęli, ale się Muńkowi o nich zapomniało. Wniosek? Muniek, nie przygotowałeś sie do rozmowy!!!---)))
  • 2012-10-10 20:09 | frugopij

Re:Wywiad ze Staszczykiem o smudze cienia i nowych inspiracjach

"nie jesteśmy cinkciarzami...". I jak tu tego Muńka nie lubić ;)
  • 2012-10-10 21:29 | Fandorin

Akurat Joe Satriani to jedyny gitarzysta z panteonu gitarowych szybkich wymiataczy, którego jako zwolennik szeroko rozumianej muzyki (choć głównie rock) da się słuchać (porównując np. do Cyrki, Malmsteena lub Vaia). Facet wychował się na bluesie (o tym zresztą zawsze mówił w wywiadach) i to jednak gdzieś tam słychać w podejściu do muzyki.

T. Love to już chyba sam nie wie co ma grać i przede wszystkim dla kogo ma grać.
  • 2012-10-13 12:19 | Woziwoda

Z całym szacunkiem dla opinii Muńka Staszczyka; Pospieszalski nie jest dziennikarzem. To słowo zarezerwowane dla profesji, której w żadnym razie nie wykonuje ten sprzedajny politycznie oszołom.