Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uczmy sie od Irlandczykow

(1)
2012-10-12 08:45 | progressie
Moje obserwacje ktore trwaja od 2004 roku , uswiadomily mi jak nasza mentalnosc jest dla nas niekorzystna ,zobrazuje to przykladami ,zachowanie Irlandczyka i Polaka :
Irlandczyk jedzie do pracy i stoi w korkach ,co jest normalne w kazdym duzym miescie w Unijnej Europie,Polska nie stanowi wyjatku ,w Dublinie rano dystans 15 km z przedmiescia do centrum pokonuje w dwie godziny , Irlandczyk czyta gazete ,przeglada dokumenty,dzieci odrabiaja lekcje,Irlandki maluja sie ,Polak w tym czasie ,denerwuje s, obwinia wszystkich dookola ,staje sie agresywny !! Co robi szef Irlandczyka ktory sie spuznil do pracy ? NIC-doskonale sie orientuje w sytuacji poniewaz jego tez to dotyczy , powrot z pracy do domu? czas na relax ,sluchanie muzyki czytanie ksiazek itp,zero negatywnych emocji ... opowiesci o Irlandczykach cdn.(napisalem to stojac w korku ;)
Pozdrawiam