Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brytyjski celebryta był notorycznym pedofilem

(4)
Tak BBC nazwała to, co zaczyna wypływać w mediach w rok po śmierci showmana.
 • 2012-10-26 15:08 | leniuch102

  Gdyby Savile był księdzem dawno by siedział.

  a tak... :-(

  BTW ."seksualne drapieżnictwo" - to zapewne kalka z angielskiego. Po autorze spodziewałem się więcej.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_predator
  Pomyślmy... "kompulsywny dziwkarz" stygmatyzuje ofiary.
  Nachalny zbok? Aktywny dewiant? Seksualny natręt?
 • 2012-10-27 10:19 | jaim

  Re:Brytyjski celebryta był notorycznym pedofilem, nawet po smierci?

  Teraz to on jest chyba notorycznym nekrofilem (nawiazujac do postu poprzednika: 'notorious' to po angielsku cos innego niz polski 'notoryczny').
  W ogole to proponuje starym obyczajem wykopac jego zewlok, posazdic na lawie oskarzonych i wytoczyc proces. Precedens byl! No a potem? Moze Lewis Carol? Tylo ze wtedy trzeba by tez wykopac oskarzycielki.
 • 2012-10-27 14:44 | murator

  Re:Brytyjski celebryta był notorycznym pedofilem

  Savile pracowal tak jak red. Szostkiewicz w BBC - czy gdyby żyl komentarz red. Szostkiewicza bylby tak samo surowy ? Jak na razie pozbyl się on nagrobka wielkości kanapy z tytulami - przyjdzie czas to Królowa każe "wykopać" go - z rejestru swoich rycerzy tak jak to zrobiono z dyrektorem Royal Bank of Scotland. Bank ten rozsylal ulotki reklamowe po Europie proponując platynowe karty i inne cuda co kazalo przypuszczać że coś w trawie piszczy....
 • 2012-10-28 11:38 | Tanaka

  Re:Brytyjski celebryta był notorycznym pedofilem

  Panie redaktorze. Ohydztwo, jak Pan to nazwał, jest ohydztwem. To, że Kościół nie ma na nie monopolu, jest bardzo dziwacznym stwierdzeniem, które Pan popełnił. Czyżby opinia publiczna w krajach, gdzie działa Kościół miała przekonanie, ze tylko on czyni to "ohydztwo"?
  Kościół - przypomnę jednak ten banał - od 2000 lat uważa siebie za monopolistę w dziedzinie moralności. I rozlicza, piętnuje, stale, nieraz niezwykle ostro a nawet brutalnie - innych, nie siebie. Ostatnie, raptem kilkuletnie przymiarki, by zmienić tą "ohydę" w Kościele, zresztą niekonsekwentne, niejasne, niepowszechne, to ciągle tylko mglista obietnica, a nie twardy fakt.
  Dotąd właśnie Kościoła nie obciążano za ohydę. Żył wolny od podejrzeń - w poczuciu wolności w czynieniu tej ohydy.

  Nietrafnie Pan to ujął. To była łyżka dziegciu. Szkoda takich zdań, szanowny redaktorze.