Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podwójna natura 1 procentu

(1)
2012-11-03 21:13 | kasienia24
Nie rozumiem idei tworzenia artykułu negującego ideę zbierania 1% na subkontach, po artykule o rodzicach osób niepełnosprawnych- np. Ja - Matka niewolnica w numerze na przełomie września i października?! Z jednej strony podziwiam Was, że piszecie o tym jak ciężko jest rodzicom osób niepełnosprawnych, a z drugiej negujecie ich jedyną możliwość na godne życie czyli 1%. Że to niesprawiedliwe? Ale nie ma innej alternatywy, więc nie zasiewajcie ziarna w naszym społeczeństwie. Wiele lat grałam razem z orkiestrą i fizycznie odczuwałam ból jak ktoś krytykował Orkiestrę i Jurka. Ja miałam gdzieś ile kto zarabia na swojej działalności, ale ile robi. W każdym mieście, w każdym szpitalu ratują życie dzięki aparaturze WOŚP. Tak jak 1% daje szansę rodzicom moich podopiecznych na walkę o normalność dla swoich dzieci.
PS. Jestem doradcą ds. osób niepełnosprawnych