Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marsze polityczne - obchody 11.XI w Warszawie

(4)
Marsze "Razem dla Niepodległej" i "Faszyzm nie przejdzie" minęły spokojnie, jednak Marsz Niepodległości nie obył się bez burd.
 • 2012-11-10 06:34 | joot

  Re:Marsze polityczne - obchody 11.XI w Warszawie

  "Głupoty Plotą Codziennie" podsyca. Kto by to pomyślał, że taka "patriotyczna" gazeta będzie ostrzegała przed przyjazdem antyfaszystów i to w dodatku z Niemiec, hehehehehe. ;)
  No, ale po obejrzeniu tego filmiku,z ciekawym komentarzem, można się przestać dziwić:
  http://www.youtube.com/watch?v=HYmI6zXRTCQ
 • 2012-11-10 12:46 | brieg

  Re:Marsze polityczne - obchody 11.XI w Warszawie

  w Niemczech czy Austrii 11.11.2012 o godz 11,11 zaczyna sie coroczny "Fasching" czyli karnawal....
 • 2012-11-10 23:54 | agnieszka

  Re:Marsze polityczne - obchody 11.XI w Warszawie

  najpierw trzeba się dowiedzieć jak się pisze nazwisko Naczelnika Państwa a potem brać się za artykuł...""
 • 2015-01-23 23:49 | POLAK

  Re:Marsze polityczne - obchody 11.XI w Warszawie

  Minimum ,co powinien zrobić Polak w narodowe święto,to WYWIESIĆ FLAGĘ biało-czerwoną-to nasze prawo i obowiązek .
  Chcę zwrócić uwagę na flagi wywieszone na Święto Niepodległości .Widać było flagi zaniedbane,pomięte i oplątane na drzewcu.To nie tak powinno być!!!O naszą flagę-symbol naszej wolności trzeba dbać jak o najcenniejszą rzecz,traktować z szacunkiem. Moja specjalna tzw.DOBRA FLAGA -nie oplątuje się i zawsze super wygląda w każdych warunkach i powiewa odważnie na moim domu cały rok-co dzień mam święto.Potrzebny jest też uchwyt flagowy z zabezpieczeniem,aby jej nie wywiało-są różne uchwyty flagowe np.naścienny lub uchwyt balustradowy- nie trzeba nawet wiercić,żeby zamocować.Na YouTube i Pogotowiu Flagowym można zobaczyć jak DOBRA FLAGA dzielnie pracuje ,wręcz walczy w trudnych warunkach i zawsze zwycięża-to prawdziwy symbol .Nasza flaga jest bezpartyjna,łączy nas ponad podziałami,więc pokażmy swoje barwy POLACY!!WYWIEŚMY FLAGI!-wkrótce DZIEŃ FLAGI.