Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

(36)
Szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki na zakończenie Marszu Niepodległości ogłosił powołanie Ruchu Narodowego, który ma dążyć do budowy Wielkiej Polski i obalenia republiki.
 • 2012-11-12 23:14 | Obywatel IIIRP

  PRON bis

  Powinniście przyjąć nazwę PRON bis, tamci też odradzali naród i co z tego wyszło? A przy okazji: jak już obalicie tę republikę, to założycie jakieś porządne gułagi i kacety dla tych, którzy dzisiaj prześladują potwornie takich prawdziwych patriotów, jak wy?
 • 2012-11-13 08:00 | vps

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Pan Winnicki jest chyba trochę nieukiem i słaba edukacja odbiła się na nim najmocniej. Dziś już od dawna wszyscy rozumieją, że władzę można obalić i zastąpić swoją ale zmienić narodu czy społeczeństwa tą drogą się nie da. Są takie dziedziny jak socjologia, psychologia społeczna, filozofia itp..tam wszystko ładnie jest wyjaśnione. Niestety za dużo lekcji historii i przeszłość zaczyna się mieszać z teraźniejszością.

  Jestem ciekaw jak te "odświeżone" elity poradzą sobie np. z reformą finansów publicznych? Odchudzą administrację, zlikwidują Krus? Przecież to cios w plecy dla wszystkich "braci" którzy pomagali obalać republikę. Więc może nowe kredyty jak u Gierka?

  Panie Winnicki diabeł tkwi w szczegółach nie w ogólnikach.
 • 2012-11-13 10:19 | rebel

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Nie karmić trolla! Liczba zadym i "policyjnych prowokacji" jest wprost proporcjonalna do liczby wywiadów. Polityk musi istniej w mediach.

  Jedyne co ma do powiedzenia to że chce wymienić elity, zapewne najlepiej na siebie samego. Żadna nowość u polityka. Zmobilizowany i zorganizowany naród to nic innego jak organizacja paramilitarna. Ta organizacja ma dokonać wymiany elit. Brzydko się kojarzy.

  Jedyne co się udało Panu Winnickiemu i MW to zadyma w stolicy i próba zawłaszczenia święta narodowego. Co śmieszniejsze święta, które przedwojenna Młodzież Wszechpolska zwalczała jako partyjne.
 • 2012-11-13 10:24 | henryk

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Winnicki to co proponujesz to dyktatorski bełkot , przypominający wystąpienia Adolfa w Niemczech.Wywrócenie okrągłego stołu, to wprowadzenie przemocy i dobrze się stało ,że w1989r doszło do pokojowego obalenia socjalizmu,dzięki temu tacy jak ty , dzisiaj mogą pleść bzdury i snuć idiotyczne plany przewrotu!!!
 • 2012-11-13 10:36 | glewski

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Rebel, oczywista Winnicki winny zadym, a pokorny ludek, skolonizowany przez Okrągłostołową hydrę narodowej zdrady macha do Cię rączką, padając do nóżek NIE-rządu! Nawet Komisja Europejska w dyskusjach kuluarowych używa nazw byłe kraje bloku Wschodniego postkolonialne sfeudalizowane władzy służb specjalnych!!! Dzieci w przedszkolu wiedzą już o tym. Warto wsłuchiwać się w "doły", bo to tu biegnie życie, prawdziwe życie, a nie ciągła propaganda i blaga. Popodróżuj po Polsce, zobacz te sukcesy gasnącej prowincji. Ja jeżdżę z racji pracy po kraju. Umierają średnie i małe miasta, nie ma tam pracy, nie ma kultury itp...Genialna strategia postpeerelowskiego bantustanu. Gratuluję samopoczucia
 • 2012-11-13 10:41 | sławek.m

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Pani Dąbrowska, jeśli to ona przeprowadzała rozmowę, nie zadała kilku kluczowych pytań.
  1. Co Winnicki ma na myśli mówiąc "obalić" republikę? Jakoś nie brzmi mi to dobrze, a już na pewno termin "obalić" nie mieści sie w schemacie demokratycznego przejęcia władzy. No chyba, że wspomnimy Mussoliniego, Hitlera, Franco i Pinocheta (nie zapominając o Leninie i bolszewikach) i ich metody "obalenia" republiki.
  2. Co, ale konkretnie Winnicki ma zamiar zrobić z "lewakami, liberałami i pedałami". Tak od razu do gazu, czy są możliwości reedeukacji? Bo nie dość, że z tych trzech kategorii mieszczę się w dwu - lewak i liberał, to jeszcze jestem niepełnosprawny, a Niemcy, zanim wybudowali swoje fabryki śmierci, szybko i cicho załatwili każdego kalekę.
  Tak że, bardzo prosił bym o konkrety. Bo to co się dzieje w Grecji i na Węgrzech pokazuje, że demony są wciąż żywe i nie wolno ich lekceważyć ani zamiatać pod dywan.
 • 2012-11-13 12:20 | demoralizacja życia publicznego

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Czytając te i wiele innych "opinii" o tym ugrupowaniu , zastanawia czy ci opiniodawcy mają się dobrze ?
  Dlaczego ?
  Skoro to ugrupowanie jest/działa tak a nie inaczej to dlaczego, niemal wszyscy, przeciwnicy onych mają w sobie tyle ....NIETOLERANCJI( o której tyle prawią) dlaczego są tak AGRESYWNI(zarzucając agresję onym) , dlaczego są WULGARNI( mówiąc tyle o wulgaryzmie onych) ?
  Dlaczego media niemal jak jedn "mąż" są tak napastliwi na to i im podobne ugrupowania ?
  Czy wy wszyscy słuchacie to co mówicie , czy czytacie to co piszecie ?
  Ciekawe kto tu jest bardziej "pojechany" to ugrupowanie czy "krytycy" tego ugrupowania?
  Szanowni Państwo nasze CAŁE tz. życie publiczne(politycy,media,urzędnicy i wszyscy "święci" bełkoczący w publikatorach)potrzebują od dawna zdrowego wstrząsu albo genialnego psychoanalityka !
  Czy jest możliwe "wyleczenie" tej paradoksalnej sytuacji?
  Zdecydowanie NIEEEE!
  Raczej to uczynią inni za nas samych !

 • 2012-11-13 14:03 | joot

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Ja odnoszę inne wrażenie podróżując po Polsce. Małe i średnie miasta odżywają i pięknięją. Może oglądam inne niż Waść. Możemy podać przykłady. Zobaczymy kogóż tam miejscowa ludność wybrała do władz samorządowych, czy te władze przeyciągają inwestorów, czy pozyskują fundusze unijne, czy tylko na przykład powołują komitety budowy pomnika Osoby Poległej. Takie tam różne...
 • 2012-11-13 14:10 | camel

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  > Czytając te i wiele innych "opinii" o tym ugrupowaniu , zastanawia czy ci opiniodawcy mają się dobrze ?

  Dlaczego "opinii" w cudzysłowie? To nie są opinie tylko co?

  > Skoro to ugrupowanie jest/działa tak a nie inaczej to dlaczego, niemal wszyscy, przeciwnicy onych mają w sobie tyle ....NIETOLERANCJI( o której tyle prawią) dlaczego są tak AGRESYWNI(zarzucając agresję onym) , dlaczego są WULGARNI( mówiąc tyle o wulgaryzmie onych) ?

  Bo tolerancja nie jest dla każdego. Dla faszystów/nacjonalistów na przykład - nie. Agresja i wulgaryzmy to jednak domena "środowisk narodowych" i mimo tego, że ludziom czasami puszczają nerwy, kiedy mowa o rodzimych naziolach, to jednak nikt nie odbierze im palmy pierwszeństwa.

  > Dlaczego media niemal jak jedn "mąż" są tak napastliwi na to i im podobne ugrupowania ?

  Bo ludzie wiedzą czym faszyzm pachnie i starają się obronić Polskę przed jego powrotem.

  > Czy wy wszyscy słuchacie to co mówicie , czy czytacie to co piszecie ?

  Tak, o tym świadczy choćby to, że nasze wypowiedzi są poprawnie zredagowane, nie tak bełkotliwe jak twoja. Wiemy, jak stosować znaki przestankowe i posługiwać się językiem ojczystym. Swoją drogą skąd ta pogarda dla języka polskiego, jego gramatyki i ortografii, u narodowców?

  > Ciekawe kto tu jest bardziej "pojechany" to ugrupowanie czy "krytycy" tego ugrupowania?

  Naprawdę nie wiesz?

  > Szanowni Państwo nasze CAŁE tz. życie publiczne(politycy,media,urzędnicy i wszyscy "święci" bełkoczący w publikatorach)potrzebują od dawna zdrowego wstrząsu albo genialnego psychoanalityka !

  I ten "zdrowy wstrząs" mają im zapewnić naziole przeprowadzając faszyzację kraju?

  > Czy jest możliwe "wyleczenie" tej paradoksalnej sytuacji?

  Ale jakiej? Gdzieś ci się wątek urwał. Pamiętaj, że praktycznie niczyje myśli nie biegną twoim torem.

  > Zdecydowanie NIEEEE!

  Raczej nie uwierzę w diagnozy stawiane na takim poziomie.

  > Raczej to uczynią inni za nas samych !

  I dobrze. Cała sprawa właśnie na tym polega, że Polacy nie chcą niczego z tego, co wy moglibyście uczynić im i Polsce.
 • 2012-11-13 14:19 | mt7

  Wstyd dla Polityki, nobilituje przywódcę Młodzież Wszechpolskiej!

  Ze zdumieniem czytam ten wywiad. Teraz wszyscy będą go zapraszać?
  A ONR kiedy?
  Jeżeli redaktorzy chcieli dowiedzieć się, co ma do powiedzenia wystarczyło posłuchać jego mowy końcowej z wczorajszego dnia, pełno jej w internecie.
 • 2012-11-13 14:33 | rebel

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  @glewski
  Był kiedyś kawał o takim co się mu wszystko z jednym kojarzyło. Tobie z okrągłym stołem, i KE. Mamy wolność słowa, więc i wolność wypisywania frazesów o wsłuchiwaniu się w doły prawdziwego życia, albo bajek o hydrach. Jednego czego nie rozumiem to dlaczego komentujesz mój wpis kompletnie się do niego nie odnosząc?
  Jako człowiek bywały w kuluarach KE pewnie się orientujesz że Polska dwadzieścia parę lat temu należała do bloku wschodniego. Dziś nie należy. Można śmiało powiedzieć, że jest byłym członkiem bloku wschodniego.
 • 2012-11-13 14:39 | q602

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Obywatel Winnicki i jego Mlodziez Wszechpolska reprezentuja zbior najgorszych cech Komsomolu, Hitlerjugend i Hunwejbinow.
 • 2012-11-13 14:52 | Wojciech K.Borkowski

  Re: Ojczyzna Polaków

  Ojczyzna to mityczna ziemia
  Ojczyzna to szańce z kamienia
  Ojczyzna to są pierwsze słowa
  Ojczyzna to melodii mowa
  Ojczyzna to lektury szkolne
  Ojczyzna to koniki polne
  Ojczyzna to jest zryw powstańców
  Ojczyzna to jest pieśń różańców

  a w polityce global nędza
  oni ci wmówią w co masz grać
  masz być robotem nowej ery
  globalizm to jest twoja mać
  gadżety dadzą i karabin
  lecz masz odrzucić sentymenty
  jad się dziś sączy z telewizji
  tam dziś przemawia nowy święty
  ojczyzna dla nich to mamona
  tam gdzie ich pieniądz tam twój los
  orężem ich natrętna mowa
  pilnować masz ich pełny trzos

  moja Ojczyzna - matki troska
  Ojczyzna to Batalion Zośka
  Ojczyzna to jest wieczne trwanie
  Ojczyzna to jest zmartwychwstanie
  Ojczyzna to są święte groby
  Ojczyzna to poezja mowy
  Ojczyzna to jest dom rodzinny
  Ojczyzna to jest raj dziecinny
  Ojczyzna to jest pamięć żywa
  znów dla Polaków nieszczęśliwa

  dziś liberalizm obłudników
  róbta co chceta mówią nam
  ty możez wolny być jak wariat
  globalizm zabrał cały bank
  możesz kibolem być lub ćpunem
  byleś nie grzeszył dziś rozumem
  a o Ojczyźnie nie wspominaj
  bo cię obrzucą obelgami
  w mediach zastępy najemników
  są globalnymi strażnikami
  Ojczyzny oni już nie mają
  lecz mają szmal z globalnej pralni
  czy to jest farsa czy pomyłka
  czy my jesteśmy tacy marni ?

  Wojciech K. Borkowski
 • 2012-11-13 15:05 | turpin

  kamelowi sine ira et studio

  @camel:

  Będzie bez agresji i wulgaryzmów:

  Osobiście uważam, że próba zjednoczenia polskich faszystów wyjdzie krajowi na dobre. Rodzimy faszyzm w Polsce, jako panujący ustrój, nie jest możliwy, a to z tej prostej przyczyny, że każdy polski faszysta (no, przesadzam, najwyżej co drugi) chce prędzej czy później sam zostać Fuehrerem. Tak było przed wojną, tak będzie i teraz, bo niby czemu miałoby być inaczej?

  Chwilowo skrzyknięci faszyści, póki znów nie podzielą się na frakcje i partyjki, niechybnie odbiorą natomiast głosy PiS-owi, który stanowi realną groźbę dla Polski. Dojdzie do tego w oparciu o dwa mechanizmy:

  1. Część wyborców PiS-u de facto podziela poglądy faszystów i jest ich naturalnym elektoratem. Nie mieli tylko sirotki na kogo głosować, teraz będą mieli.

  2. PiS, broniąc się, podąży ku prawej ścianie, bo tylko to potrafi. Innymi słowy, będzie starał się przelicytować faszystów na ultraprawicową retorykę. Dokładnie to samo usiłuje robić Ziobro et consortes - ci wszyscy ludzie są po prostu tak skonstruowani, reagując na stress w sposób stereotypowy i przewidywalny. To z kolei odsunie od PiS-u cześć wyborców z przeciwnego skrzydła.

  Polacy to urodzeni anarchiści. Mają to w genach, i dla tego choć trochę Polakow lubię; choć chyba wolę żydowską część mojego genomu :)
 • 2012-11-13 15:08 | frycii

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  To jest 'rozmowa' w opiniotworczym ogolnopolskim tygodniku?!?! To raczej 'material promocyjny' skrajnej prawicy. Jak gdyby wzywanie do 'obalenia republiki' byly akceptowalnymi metodami walki polityczej w demokratyczym panstwie...
  Rola dziennikarza nie jest gladkie przelykanie retoryki rodem z totalitaryzmu. Nie w Polsce w 2012 roku... Nie w 'Polityce'... Red. Rakowski przewraca sie w grobie...
 • 2012-11-13 17:09 | hola

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Miejsce faszystów jest w więzieniu. Nie będziecie wprowadzać dyktatury i tworzyć Polski, w której "jest miejsce dla każdego pod warunkiem, że jest faszystą".
 • 2012-11-13 17:43 | marsen

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Rozmowa ośmiesza MW i Pana Winnickiego. Nie traktuję tego jako promocji tej ideii, ale oddanie jej głosu, by sama się ośmieszyła. Do tego komentarz Wnuka Lipińskiego dobrze diagnozujący sprawę.
 • 2012-11-13 19:04 | ziemek52

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Ojczyzna to nie wielki patos . Nic nie znaczące i napuszone slowa . Dzisiaj nie potrzeba nam zrywów powstańczych , zawsze kończących sie klęską . Nie potrzeba nam martyrologii . Ojczyzna jezli juz o niej mowa to :praca sumienna ,płacenie podatkow ,szacunek dla mienia ,szacunek dla własności ,ustawicznie kształcenie, praca nad sobą ,szacunek dla starszych , poszanowanie języka ,dawanie a nie branie ,uczciwość , postawa obywatelska , skromność i pokora , szacunek dla prawa , branie udziału w wyborach , inicjatywy społeczne i czynny w nich udział itd , itd . Jak spełnimy powyższe nie potrzeba bedzie pisac napuszonych wierszy o ojczyznie . Po prostu rozkwitnie na naszych oczach dzieki nam .
 • 2012-11-13 19:18 | ewkas

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  A kiedy z Breivikiem, pani redaktor ?
 • 2012-11-13 20:13 | ziuta91

  Młodzież Weszpolska czy Młodziez Wieśpolska ?

 • 2012-11-14 01:21 | Adalbert

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Miłość do Ojczyzny , to nie spłacanie haraczu od pożyczek , miłość do Ojczyzny to nie jest walka tysiące mil od niej jak nam zaproponował Napoleon , a teraz proponują ponadnarodowe korporacje. Ojczyzna , to nie jest oddanie obcym fabryk , hut, energetyki , a teraz ziemi ornej i lasów
  itd , itd. Czy ci wasale udają , że nie widzą , że tej ojczyny coraz mniej .
 • 2012-11-14 09:25 | d2

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Ludzie - co za faszyzm - naród najważniejszy? toż to jakis zbiorowy egoizm! ratujmy środowisko zanim nie będzie za późno
 • 2012-11-14 09:45 | ziemek52

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Bzdury . Jak świat światem , i kapitalizm kapitalizmem ,tak istniala prywatna własność należąca do róznych korporacji .Najgorszą korporację jaką mozna sobie wymyślec ,to jest własnoć państwowa lub narodowa ,jak chca niektórzy . Czyli własnośc niczyja . Tą lekcję juz przerabialismy . Wystarczy .Jeśli chodzi o Napoleona to sam sobie zaprzeczył szukając szcześcia dla ojczyzny pod Moskwą .Jak to się skonczylo kazdy wie . Chyba że ktos nie wie , ale to juz jego sprawa .
 • 2012-11-14 11:42 | rudnicki

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Pan Winnicki czy Jarosław Podwawelski, ludzie - jak sami siebie określają - polskiej prawicy wiedzą, że porozumienie o wyprowadzeniu z Polski wojsk sowieckich wynegocjował i podpisał z pijanym Jelcynem Pan Prezydent Lech Wałęsa. Na to są po prostu dokumenty. A jednak negują dorobek Wałęsy.
  Zapominają przy tym, że to Lech Kaczyński podpisał tzw. Traktat Lizboński, który zaprzecza tym ideom niepodległości Polski, których promotorami byli i Piłsudski, i Dmowski, i które wspominamy 11 listopada. Wcześniej niepodległość Polski została sprzedana ZSRR przez tzw. Grupę Inicjatywną i takie persony, jak Nowotko.
  Narodowo-socjalistyczny PiS i nacjonalistyczna MW mają pomieszane we łbach i nie rozumieją, że na prawicy są ludzie, którzy znają historię swojego państwa i narodu i potrafią samodzielnie oceniać fakty. Wmawianie nam, że Lech Kaczyński to wyjątkowy patriota, nie ma najmniejszego sensu. Na to nie ma żadnych dokumentów.
 • 2012-11-14 13:16 | al

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  na pierwszym miejscu "naród" (poproszę o definicję); zaczynam się bać.
 • 2012-11-14 18:04 | Kto to są "Polacy"?

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Co łączy taterskiego Górala z Kaszebą, a Ślunzoka z Poleszukiem, czy Kielczanina z mieszkańcem Pałuk i Kurpiem?
  Logiki...
 • 2012-11-14 21:53 | jacek1208

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Chyba to wszystko zbyt demonizujemy. Gówniarze chcą się dorwać do koryta.I tyle. Starzy wyjadacze jeszcze długo ich nie wpuszczą na swoje stołki, więc wymyślili sobie "drogę do władzy". Niebezpieczne jest to, że w drodze do tej władzy cel uświęci wszystkie środki.
 • 2012-11-15 01:55 | Adalbert

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Ta rozmowa z Robertem Winnickim jest normalną rozmową z młodym człowiekiem , który nie wyraża zgody na neokolonializm narzucany Polsce przez ponadnarodowe korporacje.
  Pan Roman Giertych odsądził Roberta Winnickiego od czci i wiary.
  Powrót Romana Giertycha jako celebryty TVN jest kolejną żenadą w wydaniu polskich politykierów.
  Jeżeli oni nie potrafią rządzić , to młodzi ludzie , tacy jak Winnicki, mają pełne prawo do upomnienia się o elementarną godność narodową w czasach totalnego odejścia od etosu Solidarności i zrozumiałej dla wszystkich normalnych ludzi chęci samostanowienia o sobie .
 • 2012-11-15 06:15 | kontra

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  MW i ONR to gupa niezadowolonych ze swojej sytuacji frustratow. Faszyzm wlasnie w takiej spolecznej grupie znalazl swoich zwolennikow. P. Winnicki zdaje sie tego nie widziec.
 • 2012-11-15 08:04 | Karol

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Z faszystami się nie rozmawia.
 • 2012-11-15 13:03 | Kris

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Dlaczego tyle jest zlych opini na temat Hitlera? Dlaczego media niemal jak jedn "mąż" są tak napastliwi w stosunku do hitleryzmu? Dlaczego tyle NIETOLERANCJI?

  ;)
 • 2012-11-15 13:43 | ttt

  any-żond

  rozumiem, ze w związku z tym, ze policja zachowała się podobnie (tez rzucała race - ale w tłum ludzi - nie w siebie) to 3rp się tez delegalizuje :P

  PS. im bardziej tuskoland sie jednoczy przeciwko oszolomom-w-mocherach-z-malych-miasteczek - tym bardziej popieram wszelkiego rodzaju akcje protestatycjne/any-żondowe - wliczając w to także to co robią (na razie legalne) ONR i całą reszta

  Jak zdelegalizują ONR to się do nich zapisze!
 • 2012-11-17 09:31 | AHa!

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  Najlepiej schować głowę w piasek i udawać, że nic się nie dzieje! Trzeba rozmawiać! Trzeba wiedzieć co się święci! Trzeba się zastanowić dlaczego w Polsce rośnie lawinowo ilość samobójstw? Dlaczego skromnie licząc, dwadzieścia pięć tysięcy, w przeważającej większości ludzi młodych, maszerowało w Marszu Niepodległości i krzyczało, że nienawidzi tej naszej, dzisiejszej Republiki Okrągłego Stołu! Brawo Pani Anno!!!
 • 2012-11-18 12:01 | mumrak

  Wymiana elit

  Co oznacza to hasło? Proponuję pomyśleć. Ktoś będzie decydował kto jest elitą a kto nie? Kim będzie ten Ktoś? Jakiś Komitet Czystości Elit?
 • 2012-11-18 13:47 | joa

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  o ile wiem Polska, czyli Ojczyzna znajduje sie w Europie a nie na ksiezycu ( no moze z wyjatkiem obywatela Twardowskiego nie ma tam sladu Polakow). Ile czasu zajelo nam powracanie na Zachod z przymusowego pobytu na wschodzie? A NAROD: nie mieszcza sie tam ludzie o innych pogladach niz o tych wyglaszanych przez Mlodziez Wszechpolska? To chyba jasna propozycja wprowadzenia kopniakami do nieba narodowego?""
 • 2012-11-18 14:06 | z tych nienormalnych

  Re:Robert Winnicki: Rozmowa z szefem Młodzieży Wszechpolskiej

  czyli ci mlodzi ludzie, ktorzy oczywiscie potrafia dobrze rzadzic upominaja sie w sposob ktory trafnie okreslil dawno temu red. Wankowicz: gorno, chmurno i ...durno. Ciekawi mnie tez co rozumieja ci mlodzi zbuntowani przez godnosc narodowa. I jaka zamierzaja zbudowac twierdze ktora wytrzyma napady perfidnej Europy niecnie niszczacej esencje polskosci. I tu znowu pytanie: kto okresla prawdziwa polskosc i na czym polega ten test?