Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Samotnie dookoła globu

(3)
Ruszył Vendée Globe – wyścig żeglarzy samotników naokoło świata, bez zawijania do portu i bez pomocy z zewnątrz. Po raz pierwszy z udziałem Polaka – Zbigniewa Gutkowskiego.
 • 2012-12-08 17:10 | Wojtek-1942

  Regaty

  Haloo geniusze dziennikarstwa. Przeoczyliście, że Zbyszek już nie płynie? Brawo!!!!
  Z powazaniem W.
 • 2012-12-08 19:57 | ch

  Re:Samotnie dookoła globu

  jak zwykle, bez przygotowan, bez planu za to hurra, frustrujace to wszystko bo tak ze wszystkim, liczyc na szczescie, rezultat jest wiadomy, jak z powstaniami
 • 2012-12-11 06:17 | Lewatywa

  Re:Samotnie dookoła globu

  Energa, jak wszyscy dziś wielcy producenci energii, to przedsiębiorstwa powstałe na gruzach rejonowych zakładów energetycznych. Uwłaszczona komuna. Im jest wszystko jedno, kiedy kupia łódź, kiedy dostarczą żagle. Przecież oni osobiście przejęli ten majątek od skarbu państwa za bezcen, otrzymując udziały. Czy ktokolwiek patrzy na cos z podziwem? Nie! z niedowierzaniem! Dzisiaj Gutek już nie płynie. Starajac się o takielunek zapomniano o procedurach przed wyjściem. Po prostu stracono niczyje pieniadze, których w tych firmach jest akurat pod dostatkiem! To przeciez nasze pieniądze, za prąd który jest tak samo drogi jak w Szwecji czy w Niemczech. Tyle, że u nas płace są inne. Więc co dzieje się z resztą? Co robi UOKiK?? Ja się pytam, kto lekką ręka wydaje miliardy na sportowe wyczyny, w których nie ma zadnego profesjonalizmu! Czy produkcja i dystrybucja energii, którą produkują mocarze w stylu stoen, energa, enea są w tym kraju jest inaczej zarządzane?! Dlaczego utarło się, że monopol energetyczny może w tak dotkliwy sposób łupać społeczeństwo? Czy zasady sprawiedliwości społecznej w tym kraju juz nie obowiązują??